TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Cevap: TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | Maç sonu

Antudan seçmeler;

Yönetim İstifa‚ Aragones İstifa

Böyle rezalet görülmüş şey değil...

Taraftar yıllardır koyun yapıldı‚ kimse sesini çıkarmadı. Protesto edenlerin sesi kesildi.

Artık yeter. Yönetim İstifa. Yapamıyorsun bu işi. İstifa etde yeni gelenlerin yolunu aç.

Aragones‚ 58. dakikada takımın gelmiş geçmiş en iyi en skorer oyuncusunu çıkarıyorsan senin Fenerbahçeye verebileceğin hiç bir şey yoktur. İstifa.

Yönetim İstifa Aragones İstifa....

Gerçek taraftar Fenerbahçe´ye sahip çık. Fenerbahçe´nin iyiliği için Yönetim ve Aragones istifa...

........................................................

Yeter artık !!

Bu rezaletin sorumluları ortaya çıksın ve çeksin gitsin. Lanet olsun hepinize bu takımı bu hale getirenlere.

Oyuncak ettiniz takımı‚ çekin gidin artık.

.........................................................................

bugüne kadar bunu sölemek istemiyordum ama artık katılıyorumiaragones istifa eger yönetim olarak bu olanlara katlanıyorsan sende istifa et yonetim ne olurrr artık bizi daha fazla yok etmeden gidin

........................................................................

ben bu işten soğudum iyice futbol izlemek istemiyorum artık..

..........................................................

Bencede‚ yarini dahi beklemeye gerek yok bu aksam hemen istifa !

Aragones´i de kazma Guiza´yi da hemen Ispanya´ya yollamak sartiyla ..

...........................................................

1-0 yenik durumdasin ve yaptigin oyuncu degisiklerine bak. Istanbulspora karsi oynuyoruz yaaa. Bu kadar korkuyoruz 2 forvet oynamaktan. Bu kadar rezil duruma düsmemize yaniyorum sadece. Yazik gercekten cok yazik..

...................................................................

METAJE KEZMANNNN...MEHMET AURELLO..TUNCAY ŞANLII... OoOooo.......

.................................................

19 macta kaybedilen 23 puan‚ tekrar yaziyorum birileri bu kepazeligin bedelini odemeli

.........................................................................

Zeman´dan sonra basimiza gelen en buyuk felakettir Aragones.

....................................................

yazıklar olsun yazıklar olsun ‚yeter yeter artık‚ kansermi olacaz veremmi belli degil artık‚ yeter sayın başkannnnnnn ve yönetim yeter artık biz kobaymıyız bizim gibi taraftra bu yapılırmı yaaaaaa.....dedeye ne diyeyim alexi cıkartan hocaya ne denir yürüüüüüüü.... artık yeter ben bıktım bıkanlar el kaldırsın????????

.............................

başkan derhal istifa etmeli.. aragonesde artık iyi emeklilik yaşar ‚değil emekliliği yedi ceddine yeter bizden alacağı tazminat...

Valla yesinler birbirlerini cokta seyimdeydi ama su yoruma katılıyorum.

Ben bu işten soğudum iyice futbol izlemek istemiyorum artık..

Ama o takımı için demiş herhalde ben takımım için demiyorum sözde futbolumuzu yönetenlerden dolayı diyorum bizi futboldan soguttunuzya helal olsun lan size!

En büyük eğlence Fenerbahçe:D

Fener için en sevindirici yanı haftaya Güiza'nın cezalı duruma düşmesi herhalde :)

Abiler bana da öğretin nasıl gol atıyorsunuz?

1494192883wf2.jpg

146631714mff0.jpg

:2aloh1: :2aloh1:

SAĞOL f5bahçe dün son dakika golü ile yıkılmıştım. bugün keyfim yerine geldi.

bence ligin son 12 yılındaki şampiyonlukları paylaşan Fenerbahce ve Galatasarayın önü kesilirse bu ligde farklı bir şampiyon çıkabilir mantıgıyla bir şeyler yapılıyor ama 1-2 hafta içinde daha net ortaya cıkar.

Bende Son 2 Haftadır Aynen Böyle Düşünüyorum

Bu Sene Sivas Ve Trabzonun Önünü Açmaya Çalışıyorlar

Bu Hafta Trabzon Maçı Dk 90 Olmayan Bir Pozisyonda Hakem Faul Veriyor Trbzonlular Ortalıyor Umut Kafayı Vuruyor 2-1

Bu Sezon Keza Sivasın Maçları Adamlar Güreş Tutar Gibi Futbol Oynuyor Ne Faul Ne Kart Görüyorlar

Bu Hafta Ve Geçen Haftalarda Galatasarayın,Fenerbahçenin Zaman Zaman Beşiktaşın Başına Gelen Olaylar Belli

Eskiden Hakemlerde 3 Büyükleri Koruma İç Güdüsü Vardı

Şimdi ise Resmen Büyüklere Karşı içlerinde Bir Kin Varmış Gibi Maç yönetiyolar

Maça Gelince Kazımın İttirildiği Pozisyon Açık Bir Penaltı

Ofsayt Gollerde Orta Hakemin Pek Suçu yok Yan Hakemlerin Bariz Göz Hastalıkları Var Heralde

Aragonesin Değişiklik Anlayışına Hasta Kaldım :)

Son Dklardaki Kartlarda ise G.Gönülün Direk Kırmızı Görmesi Gerekirdi Salladığı Tekmeyi Tv'den Herkes Gördü Hakem Sahadan Nasıl Göremiyor Anlamış Değilim

Herneyse İBB Çalışmaya Devam Ediyor :)

Bu Akşam Fenerbahçelileri Sevindiren Tek Nokta Haftaya Guiza'nın Cezalı olmasıdır :D

Bir de Alex adamı ittiriyor,Emre boynuna sarılıyor ve bi yerde de sanırım küfrediyor kart yok.Ayrıca Alex bir yerde eliyle kart yada bayrağı kaldır gibisinden o malum hareketi yapıyor ama hakem oralı bile değil.Bu da şaşırtıcı tabi.Ama 1. hadi neyse de 2. golün bariz ofsayt olduğu da ortada.İşin garibi febenin 10 kişiye karşı bu kadar aciz oynaması.Şaşırdım valla aynı zamanda da sevindim tabi.Sonuç olarak kim olursa olsun hakemler iyi maç yönetmiyor ve Mhk da mükemmellermiş gibi davranıyor.Böyle nereye kadar gidicez zaman göstericek.Ve ihtimal pek vermiyordum ama Sivas yada Ts şampiyon olursa hiç şaşırmıycam.Çok süper takım olduklarını hiçkimse söyleyemez ama bazı şeyler bunun olabileceğini açıkça gösteriyor.

Hakem yardımı olmadan kazanamayan Fenerbahçe herzamanki gibi yenildi."Dejavu!!" tanımıdır bu maçın.Yenilmeye bir dakika bile tahammülleri yok.Gol yedikleri anda olaylar, kavgalar.Dikkatinizi Samiyen'de 1-0 ve 2-1 yendiğimiz maçlara çekerim.Hangisinde olay yok?Hangisinde kırmızı kart çıkmadı?

Tjikuzu güzel bir hareket yapıyor.Emre adama tekme tokat girişiyor.Kart yok.

Gökhan Gönül arkdan resmen çelme çakıp yere indiriyor.Sarı Kart.Kırmızı neden değil.Anlamıyorum şu Fenerbahçeli futbolcuların neden elması bir türlü kızarmıyor...:mad:

Hakem yardımı olmadan kazanamayan Fenerbahçe herzamanki gibi yenildi."Dejavu!!" tanımıdır bu maçın.Yenilmeye bir dakika bile tahammülleri yok.Gol yedikleri anda olaylar, kavgalar.Dikkatinizi Samiyen'de 1-0 ve 2-1 yendiğimiz maçlara çekerim.Hangisinde olay yok?Hangisinde kırmızı kart çıkmadı?

Tjikuzu güzel bir hareket yapıyor.Emre adama tekme tokat girişiyor.Kart yok.

Gökhan Gönül arkdan resmen çelme çakıp yere indiriyor.Sarı Kart.Kırmızı neden değil.Anlamıyorum şu Fenerbahçeli futbolcuların neden elması bir türlü kızarmıyor...:mad:

Para,para,para.

Cevap: TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Böyle artniyetli bir hakeme rağmen kazandı İBB...

Cevap: TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Alakası yok.Kartların hepsi doğruydu.Üstelik ilk yarının son dakikasında bizim Volkan kaleciyle karşı karşıya kaldı ve vakit olmasına rağmen Cüneyt Çakır ilk yarıyı bitirdi...

Beşiktaş maçında da olmayan penaltıyı verdi bize...:D

Üst Alt