TSL 2008/09| 22.Hafta | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | 28 Şubat | - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 22.Hafta | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | 28 Şubat |

Cevap: TSL 2008/09| 22.Hafta | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | 28 Şubat | CANLI ANLATIM

Allah'ım sana şükürler olsun.İnşAllah Sivas'ın bu yenilgisiyle şampiyon olacağız.

Cevap: TSL 2008/09| 22.Hafta | Fenerbahçe 4-2 Sivasspor | 28 Şubat | CANLI ANLATIM

Artık bu altın tepsiden baklavaları geri çevirmememiz lazım Konya'yı yenmek şart oldu!

İyi oldu Sivas'a. Galiba hayatımda ilk defa fenerin yenmesine üzülmedim :).

Skibbe kulakların çınlasın!!

şu Fener in dalga geçerek 2 kere mağlup duruma gelip eze eze yendiği Sivas a Galatasarayı 3 kere ezdirdin ya!! allah seni bildiği gibi yapsın.

İşallah Konya yı yener ve 5 puan farkı indirip yola devam ederiz. Tek korkum saha ve kazma konyalılar. M.Topal olsa sıkıntı olmucak bir maçtı bakalım ne olacak.

Sivas daha takılır.Fenerde iyi bi takım değil.Yarın kazanırsak olay bize doğru döner.

yarınki maçı yenersek

Sivasla 5 puan kalacak ---> Ali Samiyende yenecez ---> 2 puan gerideyiz.

Trabzon 5 puan klacak (yenerlerse) Trabzonda yenersek --> 2 puan gerideyiz

Beşiktaş 2 puan kalacak --> İnönüde yenersek --> +1 puan öndeyiz

Fener 0 puan kalacak --> Ali Sami Yen'de yeneceğiz. --> +3 puan

Şampiyon olmamız için 13 de 13 yapmamız lazım. Perşembe günkü gibi oynarsak her zaman hiç zorlanmadan yaparız. Neticede rakiplerimizin hepsi Bordeaux'dan çok daha zayıf.

Fener'li oyuncular 4. golden sonra yuvarlak oluşturup zıpladılar,klasik Galatasaray sevinci.Kıskanılıyor muyuz ne?.:)

Birde Fener'li taraftarlar Perşembe gecesi Galatasaray taraftarını eleştiriyordu,GS taraftarı Sabriye 1 hafta önce küfür etmiş şimdide gol attı diye yerlere göklere çıkarıyormuşuz...

Doğrular,ama aynısını bugün onlar Uğur Boral'a yaptılar?.Geçen hafta Uğur'u eleştirirken şimdi alkışlıyorlar nedenn yapıyorsunuz bunu daha düne kadar bu olay yüzünden GS taraftarını kötülemiyor muydunuz? Şimdi siz neden yapıyorsunuz?

Lanet olsun Fener taraftarına...

Aragones kupa maçi öncesine hazirlanmaliyiz diyor. Kazanan takimi motive etmek, kaybeden takimi motive etmekten daha zor diyor. Neremle gülsem aceba, kaybetsene o zaman kardesim :D

Satılmış Sivas.Satılmış Bülent Uygun.Allahınızdan bulun.Bizim maçta yaptığınız mücadelenin çeyreğini ortaya koysanız fark atardınız.Bu ligden iğreniyorum.Ayrıca bu febe Kayseri maçında fark yer...

Fener yendi diye seviniyorum ama umarım yarın yendi diye üzülmeyiz :eek:

Konya maçı buzlu sahada oynanacak :mad:

maçı ilk defa fanatik bi fenerli gibi izledm:D fenere ne kadar antipati duyuyorsam , sonradan görme çirkef sivasa 2 katını duyuyorum .

Satılmış Sivas.Satılmış Bülent Uygun.Allahınızdan bulun.Bizim maçta yaptığınız mücadelenin çeyreğini ortaya koysanız fark atardınız.Bu ligden iğreniyorum.Ayrıca bu febe Kayseri maçında fark yer...

Bende onu diyorum.Bir an önce Galatasaray'ımızı Avrupa'da bir lige alınsın.Aylardır bunu istiyorum.

Ligde birbirini yenemeyen takım yok!

Trabzon'un Beşiktaş'ın Fenerbahçe'nin her deplasmanını kesin kazanacağına kanaat getiren var mı?

Sivas 4 büyüklere karşı puan kaybeder.Fener'de Güiza dönünce deplasmanlarda çok puan kaybeder.Beşiktaş İnönü'de kazanır maçlarını.Trabzon değişik bir takım.

Bu kadar dezavantajlı takımların içinde 3 haftada 8 puan kaybetmemize rağmen kazanırsak zirveye doğru yerleşeceğiz,çok önemli bir olaydır bu.Şampiyonluğun hala en iddialı takımlarından biriyiz.

Bende onu diyorum.Bir an önce Galatasaray'ımızı Avrupa'da bir lige alınsın.Aylardır bunu istiyorum.

Alman ligine yatay geçiş yapma şansımız olsa hemen kabul ederdim.Böyle şerefli bir ligde oynamaktan utanıyorum.Bülent Uygunların, Aykut Kocamanların, Mehmet Özdileklerin, Hüseyinlerin,Selçukların olduğu bir ligi kaldıramıyorum artık...

Sivas gol atıyor fenerin atmasını istiyom fener atıyor sivasın atmasını istiyorum iki takımdanda nefret etmemden kaynaklanan bişe olsa gerek:)

Lugano'ya bak ya :D

Bence Aziz Güiza'yı satıp forvet alacagına defans adamı alsın Lugano'yu forvet oynatsınlar... :D

Ayıptır valla defans oyuncusu takımın forvetinden fazla gol atarmı ya :D

insallah en yakin zamanda su Sivassporu 2. ligde görürüz...o Günü büyük bir hevesle bekliyorum...Bu Kadar Aciok oynayan bir Sivas Galatasaray a karsida oynasaydi keske...

Ayrica Aziz Yildirimin arka kapisi olan Sinan Engine de Dünyada ne kadar küfür varsa yagdiriyorum....Bi adam Besiktasdan bizleri bukadar sogutur ancak...

Adam Aziz Yildirimin resmen arka kapisi....

Ha bide su Konyasporu da Güle Güle bi 2. ligde görsek...Bayram edecegim..Güzelim Izmir takimlari dururken soneradan cakma bir sivas cikti basimiza...ulan antep 2 Sezon böyle kafaya oynadi hic böyle abartilmadi...üstelik antep gitti Romaya felan kök söktürdü bunlarda siradan Portekiz Takimina Intertoto da elendi....

İşimize geldi gibi. Bu maçta ciddi söylüyorum fener sivası çürüttü.

İnşallah biz kazanırız da puan farkını indiririz.

Fener bugün 3 puan almakla kalmadı, puan eşitliği halinde gündeme gelecek olan 2 'li averajda da Sivas 'ı geçti.

İlk maçı Fener 'e farklı kaybettiğimizi düşünürsek 2 'li averajda bize karşı da üstün olacaklar. Sivas 'ı 2 farkla yenemezsek 2 'li averajda Sivas da bize karşı üstün olacak.

Bu Fenerbahçe 'nin şampiyonluk şansı bizden fazla olduğunun bir kanıtı.

"Averaj dediğin küçük birşeydir, iş ona kalır mı?" diyeceksiniz belki ama o küçük detaylar yıl sonunda şampiyonu belirleyebilir.

Üst Alt