TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç sonucu.. - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç sonucu..

Cevap: TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç sonucu..

Bursa görevini yaptı, muhtemelen Eskişehir beraberlik koparcak oyunu sergiler hatta bence kazanacak oyunu da rahat sergiler ama hakem engel olur 3 puanı verir fenere haftaya.

İş bize düşecek, vurup kırıp alacaz maçı, başka yolu yok. Ah bi Necatimiz olcaktı, her maç takıyordu fenere. Koycaktık ümit-necati, izleyecektik yaslanıp.

Hakem Halis Özkahya Bursa'yı fena doğradı.Çirkef Emre'nin 10 kere kırmızı kart görmesi lazımdı ama Bursalı oyunculara bol keseden kartlar gösterdi.Hakem bile kurtaramadı Avrupa eziklerini.TFF istifa edeceksin.Aziz'in çakalları dağılacak.

İlk yarı Bursalılar hep Emre'nin üzerine oynadılar.Emre'ye zorla kart aldırmaya zorladılar.Bunu maç anında Oktay Derelioğlu dedi.Emre ne yapmış ki?

Peki Son dakikada Sercan kendini resmen yere attı ve karar penaltı oldu.

Şimdi hakem bizi mi kurtarmaya çalıştı?

Ya bırak futboldan anlamadığın açık ve net ortada.

_

E yanlış anlaşılmasın ben hakemi tabikide bahane etmiyorum.

Bi kere takımda Ruh yok mücadele yok istek yok.Maçın geneline baksak

gol pozisyonumuz

_

Eğer Fenerbahçe bu futbolla bu mücadeleyle şampiyon olucaksa allah razı için şampiyon olmayın.Çünkü siz bu şampiyonluğu hak etmiyosunuz.

Utanıyorum FENERBAHÇE'liliğimden değil, mücadelesiz ruhsuz bu takımımdan...

İlk yarı Bursalılar hep Emre'nin üzerine oynadılar.Emre'ye zorla kart aldırmaya zorladılar.Bunu maç anında Oktay Derelioğlu dedi.Emre ne yapmış ki?

Peki Son dakikada Sercan kendini resmen yere attı ve karar penaltı oldu.

Şimdi hakem bizi mi kurtarmaya çalıştı?

Ya bırak futboldan anlamadığın açık ve net ortada.

_

E yanlış anlaşılmasın ben hakemi tabikide bahane etmiyorum.

Bi kere takımda Ruh yok mücadele yok istek yok.Maçın geneline baksak

gol pozisyonumuz

_

Eğer Fenerbahçe bu futbolla bu mücadeleyle şampiyon olucaksa allah razı için şampiyon olmayın.Çünkü siz bu şampiyonluğu hak etmiyosunuz.

Utanıyorum FENERBAHÇE'liliğimden değil, mücadelesiz ruhsuz bu takımımdan...

Guiza'nın attığı 1 metre ofsayt gol var.Lugano'ya gösteremediği kırmızı kart var.Emre'nin yaptığı çirkefliklere seyirci kaldı.Hakem maçı katletti...

Fenevin takım otobüsü gece saatlerinde 2 fenevli taraftarların kullandığı araç tarafından sıkıştırılmış.Protestolar samandıra tesıslerınde surmus:)

Bu an anlatılmaz, yaşanır. :D

ivankovgolfenerej.jpg

Önce bizim maçlarda Minibüs resimleri şimdide bu eşek mevzusu. Valla fenerliler bu fotomaçı bombalar ben size diyim. Resmen adamlarla dalga geciyorlar :D

what are you doing hoca hoca ,yazsalarmış başlığa daha uyarmış bence :D

Üst Alt