GSC Haber - Tuchel: "İlk maçta Galatasaray çok çok iyiydi. Çok yoğun ve cesaretli oynadılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Tuchel: "İlk maçta Galatasaray çok çok iyiydi. Çok yoğun ve cesaretli oynadılar"

Thomas Tuchel: "İlk maçta Galatasaray çok çok iyiydi. Çok yoğun ve cesaretli oynadılar. 70 dakika boyunca birebir oyun oynadılar. Çok koştular. Mağlubiyet onların oyun tarzını değiştirecek mi bilmiyorum, sanmıyorum. Birkaç yıl önce Atalanta'yla oynamıştım, Galatasaray'ı onlara benzetiyorum. İki hafta önceki maçtan ders almamız gerekiyor."

Tuchel: "Leon Goretzka, Dayot Upamecano oynayabilecek durumda. Joshua Kimmich en önemli oyuncularımızdan biri. Galatasaray maçında oynayacak"

Neuer: "Icardi çok iyi bir oyuncu, farklı bir kalitesi var. Ulreich'e karşı attığı penaltıyı da gördük, çok cesur bir oyuncu. Defansımız da bunun farkında. Icardi'yi kontrol etmemiz gerekiyor"

Kastettiği maç 12/08/2020 Atalanta-PSG maçı CL ÇF. PSG son dakikalarda bulduğu goller ile 2-1 kazanmıştı.

Yapmacık alçak gönüllülüğü bırak tuçel
Arslanlarımız dünyanın kaç bucak olduğunu 50.000+1 gurbetçi desteğiyle sana gösterecek

Üst Alt