Türk Takımlarının Formaları - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Afbeelding

Göğüs reklamlarına boyut, tek renk ve vektör olma şartı getirilmeli. Bir de forma numalarında kullanılacak fontların da bir lig standartı olmalı. Bu tarz şeylerle uzaktan yakından alakası yok TFF'nin. En basit yoldan markalaşma adımları olur bunlar.

Böyle çubuklu olan ya da tek renkli olmayan forma oldu mu eğer sponsor logosu ve yazısı buna uygun değilse en mantıklısı sponsor ismini dik dörtgen bir kare içine almak. Karenin arka fonunu düz bir renk yapıp logo ve ismi kareye ekleyip formayı öyle basmak en iyisi.

Bu da pek güzel olmuyor ama en azından şu Beşiktaş'ın Rain olayından daha güzel olurdu.

Atıyorum mesela şuradaki örnek gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 165668
Tek renk en iyisi ve en basit çözümü. Reklam hiçbir şekilde bağırmamalı formada.

tek-renk.jpg

Bizim formalar sanki 2/3 kat saha kaliteli duruyor. Bence Nike ile devam etmeliyiz..

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Hahahaha gercekten kanarya tüyü mü koymuslar formaya :asd:

Nike'i begenmiyor taraftarin geneli ama bence gayet güzel forma yapiyorlar bize bazi istisnalar disinda.

Ulan dalga mi gecmisler bilerek mi yapmislar bilmiyorum ama cuk diye oturuyor, bakin ne buldum.

"Tüy Dökümü Sezon Öncesi Kanarya besleyicilerinin Dikkat Etmesi Gereken bir konu... Kanaryalar her yıl normal olarak muayyen bir devre tüy dökümüne girerler. Bu devreye (Karın ağrısı veya tüy değiştirme devresi) denir. Normal tüy dökümü bir hastalık değildir. Tüy dökümü devresi yaz aylarındadır. Haziran veya Temmuz ayı. sonlarından başlar, Ekim ayı sonuna kadar devam eder."

Üst Alt