Türkiye - Çek Cumhuriyeti Maçı Kadro Önerileriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye - Çek Cumhuriyeti Maçı Kadro Önerileriniz

Oynamasını İstediğiniz 11 Kişiyi Seçin

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
Volkan Euro 2008´de kirmiziyi görmeseydi, daha ileri gidebilirdik. Rüstü bizi o sene hem Hirvatistan macinda, hemde Almanya macinda yakti. Almanya maci yari final diye, hirvatlara mucize golü attigimiz icin, kimse umursamadi.

44386.jpg

Adamda en azindan bir karizma var.

boyuyasikilosunenedir_volkan-babacan-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi-nedir.jpeg

Diger Volkan emanetlik gibi duruyor.

Zaten bariz kaleci sorunu var. Ben olsam yine olsa yine almazdim bu turnuvaya. Bariz bir düsüsü var kac senedir, bir tek bizim maclarda panter kesiliyor bize karsi baska motive oldugu icin.

Milli takimda öyle degil.

Gider Hakanı keser şimdi ama Selçuka dokunmaz.

Dün Alman spiker Selçuk çıkarken buna demediğini bırakmadı. Ben daha bir gün bizim spikerlerin objektif olarak böyle bir yorum yaptığını görmedim. Dün bizim maçı da bilerek alman kanalından izledim bizim gerizekalı yorumcuların saçma sapan yalakalıklarını dinlememek için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

aynen burak - cenk ve hakan- volkan degisikliklerini yapar. Neticede ispanyaya karsi en iyi 2 oyuncuyu cikararak ceza vermis olur

Terim´in kurdugu 11´de en büyük sikintiyi stoperler olusturuyor. Turnava basindan cok yanlis stoper tercihlerine gitti, ve bu durum daha ilk mactan beri, en büyük sikintimiz oldu. Mehmet Topal ile Hakan Balta, abluka altinda bir savunmanin stoperlerini olusturamaz. Hücum futbolu oynayan bir takimda siritmaz anca, o da Topal´in agresif top takipciliginden dolayi...
Hakan Balta saklaniyor mac boyunca, Topal 4/4´lük bir savunma oyuncusu, ama stoper degil. Havadan gelen toplarda, yada ortalarda, pozisyon almasini euro2008´de de yapamiyordu, dün de bu eksigi pahliya mal oldu. Burada Serdar Aziz´in eksikligi hissediliyor turnavada.... Bence net olarak stoper tandemi komple degismesi gerekiyor Cek macinda.
Semih ve Ahmet defansa gecmeli...

Turnava öncesinde dikkat cektigim eksikligimiz, fiziki acidan zayif olmamiz... Bilakis stoperlerin bukadar sikintili oldugu dönemde, gidip hala futbol oynayan, en cirkef ve en sert stoperleri alirdim Milli takima. Bu turnavalarin, kendine göre kurallari var. Savasci bir stoper koyarsin oraya, iki üc can yakar, ömrünün topunu oynar. Bir yipraticiligin olur...

Burak fizigini kullanabildigi zamanlarda güclü bir futbolcu, tek basina zaman zaman yipratabildi rakip savunmayi, ama ne bitiriciligi var su an, ne de merkezden destek geliyor. Kullanilmasi gereken oyuncularin basinda da Yunus Malli geliyor.

Volkan Babacan, hazirlik maclarinda agzimi tikiyor dedim, ama maalesef iyi bir kaleci olamayacaginin sinyallerini verdi. IBB´nin stabil defansif oyununda, ve Türkiye´nin qualifiersdeki stabil defansif oyununda, parlayabildi sadece. Gözler Volkan Demirel´i ariyor, adam en azindan karizma, arkada güven veriyor.

Selcuk Inan berbat oynuyor. Cok fazla oyun kurucunun ayni anda sahada olmasi da bunu tetikliyor, ama net en fazla aksayan kendisi.
Benim kadrom böyle olur...

TUR / KadronuKur - Kadro Kur, Futbol Takımları, Kadroları Oluştur

Hakan´in performansi düsük, bence Ozzy´den iyi bir futbolcu da degil. Arda ise, belki hayatimda izledigim en kötü Arda. Sonradan girsin oyuna ikisi de...

hakan Leverkusenda BIRKERE bile sagda oynamadi. Sagda oynat ve ondan sonra niye perfonmansi düsük. Ulan kebapci adam gibi yerinde oynatsana. Manevi evlad sisko ozan yüzünden saga hapsettin

Hakan B.ya saklaniyor demen art niyetligini gösteriyor zaten. Hakan 2 macta TEK istikrarli oyuncumuz hata yapmayan TEK adam. Oynayan TEK adam.

Edit hemen SEMIH mutlaka oynamasi lazim demissin okay belli neden böyle SACMA bir post attigin

Son düzenleme:
hakan Leverkusenda BIRKERE bile sagda oynamadi. Sagda oynat ve ondan sonra niye perfonmansi düsük. Ulan kebapci adam gibi yerinde oynatsana. Manevi evlad sisko ozan yüzünden saga hapsettin

Hakan Leverkusen'de genelde solda veya ortada oynuyor, daha çok solda görüyorum, çok arada sağda da oynadığı oluyor, yer değiştirerek oynuyor zaten. Ben Bundesliga maçlarını izliyorum ama transfermarkt'ta takımların her maç çıktığı teamsheetleri var, takımların maç maç dizilişi ne kim nerede çıkmış ordan da bakabilirsin.

Hakan için mesela burda:

2015-16 sezonu: sol kanat (18 maç), ofansif orta saha (16 maç), sağ kanat (1 maç :asd22:), ikinci forvet (2maç), merkez orta saha (7 maç)

Hakan Calhanoglu - Detailed line data | Transfermarkt

2014-15 sezonu: sol kanat (1 maç), ofansif orta saha (33 maç), sağ kanat (1 maç), ikinci forvet (7 maç), merkez ortasaha (5 maç)

Hakan Calhanoglu - Performance data 14/15 | Transfermarkt

2013-14 sezonu: sol kanat (20 maç), ofansif orta saha (7 maç), sağ kanat (3 maç), santrafor (3 maç), merkez orta saha (1 maç), sağ orta saha (2 maç)

Hakan Calhanoglu - Performance data 13/14 | Transfermarkt

diye gidiyor...

Karlsruhe'de izlemedim, orda da sağ ve sol orta sahada baya fazla oynamış, oradan bakabilirsin. Hamburg ve Leverkusen maçlarını izlersen zaten teamsheet'teki gibi sabit kalmıyor, sağda solda yer değiştirerek oynadığı çok oluyor.

Burda konunun özü Hakan (ve genel olarak Almanya'da ofansif oyuncular) hücum hattının her bölgesinde sorunsuz oynayacak özellikte, daha iyi yapanlar Leverkusen, Wolfsburg vs, çok çok iyi yapanlar Dortmund Bayern gibi takımlarda oynuyor. Bayer Leverkusen ve üst sıralardaki takımların değişken taktikleri var zaten, herkes sürekli aynı oynamıyor, mesela Bayern 4-3-3'ten 3-5-2'ye filan geçiyordu birden, oyuncular da yer değiştiriyordu filan. Onun için "o orda oynamaz" diye birşey yok, alışkın bu adamlar.

Böyle şeyleri alkışlamamız lazım bence.

Son düzenleme:
Hakan Leverkusen'de genelde solda veya ortada oynuyor, daha çok solda görüyorum, çok arada sağda da oynadığı oluyor, yer değiştirerek oynuyor zaten. Ben Bundesliga maçlarını izliyorum ama transfermarkt'ta takımların her maç çıktığı teamsheetleri var, takımların maç maç dizilişi ne kim nerede çıkmış ordan da bakabilirsin.

Hakan için mesela burda:

2015-16 sezonu: sol kanat (18 maç), ofansif orta saha (16 maç), sağ kanat (1 maç :asd22:), ikinci forvet (2maç), merkez orta saha (7 maç)

Hakan Calhanoglu - Detailed line data | Transfermarkt

2014-15 sezonu: sol kanat (1 maç), ofansif orta saha (33 maç), sağ kanat (1 maç), ikinci forvet (7 maç), merkez ortasaha (5 maç)

Hakan Calhanoglu - Performance data 14/15 | Transfermarkt

2013-14 sezonu: sol kanat (20 maç), ofansif orta saha (7 maç), sağ kanat (3 maç), santrafor (3 maç), merkez orta saha (1 maç), sağ orta saha (2 maç)

Hakan Calhanoglu - Performance data 13/14 | Transfermarkt

diye gidiyor...

Karlsruhe'de izlemedim, orda da sağ ve sol orta sahada baya fazla oynamış, oradan bakabilirsin. Hamburg ve Leverkusen maçlarını izlersen zaten teamsheet'teki gibi sabit kalmıyor, sağda solda yer değiştirerek oynadığı çok oluyor.

Burda konunun özü Hakan (ve genel olarak Almanya'da ofansif oyuncular) hücum hattının her bölgesinde sorunsuz oynayacak özellikte, daha iyi yapanlar Leverkusen, Wolfsburg vs, çok çok iyi yapanlar Dortmund Bayern gibi takımlarda oynuyor. Bayer Leverkusen ve üst sıralardaki takımların değişken taktikleri var zaten, herkes sürekli aynı oynamıyor, mesela Bayern 4-3-3'ten 3-5-2'ye filan geçiyordu birden, oyuncular da yer değiştiriyordu filan. Onun için "o orda oynamaz" diye birşey yok, alışkın bu adamlar.

Böyle şeyleri alkışlamamız lazım bence.

Mancini nasil Sneijderi solda oynattiysa, Leverkusenda öyle yapti iste. Sag ayagini daha iyi kullanmasi icin. Biz adamin özelligini körelitiyoruz- Biz derken feto

Hakan B.ya saklaniyor demen art niyetligini gösteriyor zaten. Hakan 2 macta TEK istikrarli oyuncumuz hata yapmayan TEK adam. Oynayan TEK adam.

Edit hemen SEMIH mutlaka oynamasi lazim demissin okay belli neden böyle SACMA bir post attigin

Bilader sen iyimisin ya.

Calhanoglu bi ara forvetde oynamisti Turkiye'de, fifa ultimate teamde inform almisti hemde o mac. Performansi nasildi? Hatirlayan var mi?

Üst Alt