GSC Haber - Türkiye'den Yalnızca Galatasaray Seviliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Türkiye'den Yalnızca Galatasaray Seviliyor!

1678806235072.png

İspanya'nın önde gelen spor gazetesi Marca, yaptığı anket ile dünyanın en sevilen futbol takımlarını belirledi. 25 takımın yer aldığı listenin zirveye İran'ın Persepolis takımı yer aldı. Galatasaray ise Türkiye'den yer alan tek takım olarak 20. sırada kendisine yer buldu.

Dünyanın en sevilen takımları Marca gazetesinin yaptığı anket ile belli oldu. Listede Türkiye'den sadece bir takım yer aldı.

ZİRVEDE PERSEPOLIS'İN
25 takımın yer aldığı listede İran'dan Persepolis zirvede kendine yer buldu. 2. sırada Real Madrid, 3. sırada Liverpool, 4. sırada ise İtalyan devi Milan'ın bulunduğu listenin 5. sırasında ise Ajax var.

TÜRKİYE'DEN SADECE GALATASARAY VAR
Dünyanın en sevilen takımları anketinin sonuçlarında Türkiye'den yalnızca Galatasaray listeye girebildi. Sarı-kırmızılılar, 20. sırada yer aldı.

Ankete göre ilk 25 takım şöyle:

Persepolis
Real Madrid
Liverpool
Milan
Ajax
Manchester United
Porto
Bayern Münih
Benfica
Juventus
Boca Junior
River Plate
Santos
Flamengo
Palmeiras
Penarol
Barcelona
LA Galaxy
Colo Colo
Galatasaray
Steaua Bucharest
Atletico Madrid
America
National Athletic
Raja Casablanca

sample içindeki oranı takımın ait oldugu ülkenin nüfusuyla çarpmışlar dicem ama o zaman da ajax ve portoyu açıklayamayız.

Bu anketi FB twitter sayfaları ilk 20 olarak ve 20. Fenerbahçe olarak paylaşıyor.

;D

Ha bence anket tırt biraz orası ayrı konu.

Transfermarkt: “Yabancılar fenerbahçe’yi kıskandıkları için her futbolcusunun değerini +2 milyon yapacağız”

LA Galaxy, Penarol ve Colo Colo'yu takip eden İranlı mı varmış. :asd:

Bu arada Colo Colo'nun bu kadar sevilmesi kulüp logolarindan kaynakli diye düsünüyorum.

Yillardir kac defa denk geldim böyle en iyi logo tarzi sorularda hep en üstlerde oluyordu Colo Colo.

1200px-Colo-Colo.svg.png

Bu arada Colo Colo'nun bu kadar sevilmesi kulüp logolarindan kaynakli diye düsünüyorum.

Yillardir kac defa denk geldim böyle en iyi logo tarzi sorularda hep en üstlerde oluyordu Colo Colo.

1200px-Colo-Colo.svg.png

Genel olarak Amerika kıtasındaki spor kulüplerinin logo/amblemleri başarılı oluyor. Mesela ben Amerikan Futbolu takım logolarına da bayılırım. Çok estetik işler çıkarıyorlar.

Armanın Öteki Yüzü | Bölüm 8: Colo-Colo

dunyanin en bos anketi olmus

hic anket yapmadan ben size direkt siralayayim

1 real
2 barca
3 lpool
4 manu
5 dortmund
6 milan
7 juve
8 bayern
9 ajax