U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran

başlığa baktım cenk falan denmiş.itin bu sezon kadıköyde fbye yenildiğimiz maçtan sonra attığı twite bakın.umarım son turnuvası olur alt liglerde çürüyüp gider.

BKFu5dcCQAMFIye.jpg:large

başlığa baktım cenk falan denmiş.itin bu sezon kadıköyde fbye yenildiğimiz maçtan sonra attığı twite bakın.umarım son turnuvası olur alt liglerde çürüyüp gider.

o kadar da önemli değil,isterse fanatik bjkli olsun,profosyoneller.gelirse bize en kral GS lı olur.bu işler böyle.

U20 i Türkiyeye verenin aklina edeyim..

Türkiyede organizasyon Türkiyenin maçında 4500 seyirci..

Diğer maçları düşünün, rezillik..2000 kişi toplayamazsin..

İsraildeki u21 e baktim stadlar full idi..

Efektif olup kendini belli eden bi Salih birde sağ kanatta oynayan Cenk var,gerisi hepsi mevkinde vasat malesef,full top şişirmeyle fizikle oynuyoruz yensekte günlük başarılar malesef,El Salvador'daki 7 numara sol açıktaki eleman fena değildi takip edilebilir.

1 maçla değerlendirme yapmayın

Frei , cenk'ten çok daha yetenekli bence.. Bu demek değil ki cenk kötü topçu , o da yetenekli ama Frei büyük topcu olacak :b5:

inşallah alabiliriz

Frei bal yapmayan ari olacak gibi geliyor bana, umarim kendini gelistirir.

bi git işine.. ona bakarsan salih'de Galatasaraylı ama fenerbahçe'de oynuyor bir futbolcunun hangi takımı tuttuğunun hiçbir önemi yok bu mantıkla bütün gençleri kaptırırız.

cenk boş alanlarda etkili bir oyuncu kerim dar alandada etkili maça gelirsek çok temposuz oynuyoruz beklediğim gibi vasat bir milli takımımız var.

bi git işine.. ona bakarsan salih'de Galatasaraylı ama fenerbahçe'de oynuyor bir futbolcunun hangi takımı tuttuğunun hiçbir önemi yok bu mantıkla bütün gençleri kaptırırız.

Salih'in Fenerbahçe'ye gelmeden önce hakaret ettiği veya küçümsediği bir mesajı falan varsa gösterir misin sosyal medyada? Sorun hangi takımı tuttuğu değil burada. Sporcu ahlakından yoksun bir arkadaş demek ki. Bu yüzden alınmamalı.

valla yanlış maçı izlemediysem, salihde cenkde, frei de şu formlarıyla Galatasarayın yedek takımında bile yer bulamazlar

valla yanlış maçı izlemediysem, salihde cenkde, frei de şu formlarıyla Galatasarayın yedek takımında bile yer bulamazlar

Aydin, Emre gibi adamlar yedek oturacagini bu adamlar yedek otursun mesela..

Hele Salih.. 2-3 sene Sonra Wes'in yerini alabilir.. Keske bizde olsa dedigim bi topcudur kendileri..

Umarim bi an önce avrupa'ya gidip oradan biz aliriz

Üst Alt