GSC Haber - UEFA Avrupa Ligi Play-off Turunda Rakibimiz Sparta Prag Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber UEFA Avrupa Ligi Play-off Turunda Rakibimiz Sparta Prag Oldu!

Sparta Prag’a karşı

• Kullanılan toplam oy
    96
  • Anket kapatılmış .
Mustafa demirtaş kopenhag gibi iyi kapanıp iyi kontraya çıkan bir takım demis prag için. Eyvah diyorum, bize ters gelen bir takım daha

Avrupa Ligi’nde Sparta Prag’ı elememiz halinde muhtemel rakiplerimiz:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 West Ham
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Brighton
🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Rangers
🇮🇹 Atalanta
🇪🇸 Villarreal
🇨🇿 Slavia Prag
🇩🇪 Bayer Leverkusen
Hani bugun belli olmicakmiydi play off rakibimizde?

kopenhag'ın değişik bir türevi. yine kapalı oynayan bir takım yine bize işkence. inşallah maç başında gol buluruz.

Kopenhag’ı ŞL elemelerinde az daha eliyorlarmış, 112. dakikada golü yeyip penatılarda elenmişler. İçerde de Betis’i yenip Rangers ile beraber kalmışlar. 3’lü defans oynuyorlar. Ters bir takım gibi duruyor ancak eleyeceğimizi düşünüyorum zor da olsa.

Aslında tarz olarak Kopenhag'a benzeyen bir takım gibi. Lakin Kopenhag kadar yetenekli oyuncuları yok. Kopenhag ile maçlarında top Kopenhag'ta kendileri daha çok kapanıp kontra arayan bir takımdı deplasmanda içerdeki maçlarını izlemedim ama o da benzer olabilir. Çekebileceğimiz en iyi takım değil belki ama iyi takımlardan biri maça kadar daha çok süre var o zamanki duruma da bakmak lazım. Lakin dikkatli olursak eleyebileceğimiz bir takım.

Üst Alt