UEFA Kupası Final | Arsenal (1) 0-0 (4) Galatasaray | 17 Mayıs 2000 - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu başarıyı Fenerbahçe yapmış olsaydı bugün kim bilir neler olurdu! Adamlar 11 sene önce şikeyle aldıkları kupanın kutlamasını yapıyor! Biz ise vakur bir şekilde sade bir tebrik mesajı, kutlama mesajı yayınlıyoruz. Taraftar tarafında da pek ses yok. Üç beş sosyal medya paylaşımı, o kadar!

Yıllardır anlamadığım bir şey vardır.

Dk. 90. Hagi sahada. Frikik var önemli yerde. Neden Hagi değil de Hakan vurmuştu?

Popescu'nun golüne gelene kadar 4-5 bira, 2 paket sigara sonrasında ise sevinirken Televizyonu devirmiştik ev arkadaşlarımla. Şehirderki Atatürk heykelinin üstüne çıkmaya ve heykele sarılarak sevinmeye çabaladığımı hatırlıyorum. Bi taraftan ağlıyorum bi taraftan heykele çıkmaya çalışırken Avrupa'ya ağız dolusu küfür ediyorum. :asd: İşte ezilmişlik duygusu ne boyuttaydı o zamanlar artık düşünün.

Sonrasında çok güldük, eğlendik sabaha kadar, çok çok çoook mutlu olduğum bir gündü. Küçük de bir şehirdeydik. Sanırım o gece hiçkimse evinde oturmuyordu. Çoluk çocuk Fenerlisi Beşiktaşlısı herkes dışarıdaydı ve kutluyordu bizlerle birlikte. Bir kupadan çok çok daha fazlasıydı o kupa, o yüzden CL'yi yarın bir gün alsak, sevinçten ağlamam muhtemelen. Hatta bugün ölsem en mutlu olduğum ve iyi ki yaşadım o duyguları dediğim 10 anının içerisinde ilk 3'tedir hala.

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İyi ki Galatasaraylı olmuşum.

"Tanrı bizim almamızı istiyor!"
:sarıkalp::kırmızıkalp:

Üst Alt