ultrAslan'dan Fatih Altaylı'ya Sert Tepki! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Fatih Altaylı'ya Sert Tepki!

Bir televizyon programında Fatih Altaylı isimli kiralık kalemin, yaptığımız açıklama sonrası bizleri "Galatasaray Lisesi Karşıtı" olarak tanımladığını acıyarak izledik.

ultrAslan'ın Galatasaray Arması'nın doğduğu Galatasaray Lisesi'ne olan saygısı, sevgisi bakidir ve bunu sorgulamak kimsenin haddine değildir.

Geçmişte defalarca yaptığımız koreografiler, pankartlar, açıklamalar gören gözler için sabit bir kanıttır...

Ancak tamamen "LİSECİ"lere olan tepkiyi içeren yazıyı dahi okumayan, okuduğunu zaten anlamayan bu MEDYA MAYMUNUNUN; aklınca defalarca DIŞLANDIĞI liseyi koruyor görünerek yeniden LİSE’ye yanaşmaya çalıştığını gülerek izliyoruz.

Yemezler Fatih!
KENDİNE YENİ KUCAKLAR BUL...

#ultrAslan

Aciklamada hakaret olmasa tamam da su kucak , maymun islerine girince olmuyor

Bizim insanimizda tepeden tirnaga aciklamak istedigi seyi uygun ve muntazam kelimelerle aciklayamama ozru var nedense

Valla ben de bu ulkede dogdum , cok yakin soy agacimda da danimarkalilik yahut ingilizlik yok ama meramimi hakaret etmeden uslubuyla anlatabiliyorum , bundan gucenmiyorum

Herseyden tahrik olup sinirlenmiyor , saga sola kufur etmiyor orayi burayi tekmelemiyorum

Ama bir altayliya bakiyorum , bir de ua ya .. bu ne seviyesizlik iki taraftan da

Isin kotusu , duzelecek hissi de alamiyorum

Valla ben de bu ulkede dogdum , cok yakin soy agacimda da danimarkalilik yahut ingilizlik yok ama meramimi hakaret etmeden uslubuyla anlatabiliyorum , bundan gucenmiyorum

Herseyden tahrik olup sinirlenmiyor , saga sola kufur etmiyor orayi burayi tekmelemiyorum

Ama bir altayliya bakiyorum , bir de ua ya .. bu ne seviyesizlik iki taraftan da

Isin kotusu , duzelecek hissi de alamiyorum

Düzelmez baş nasılsa devamı da öyledir bunu unutma.

UA nın ne ağırlığı kaldı ki, altaylı yı ezebilsin...
Dağ dağ küsmüşde dağın haberi olmamış derler bizde böyle işlere...

Hakaretten başka bişey dememişler.
Akıllıca Cümle kurmaktan o kadar uzaklar ki,söylemek istediklerini büyük harflerle yazarak anlatmaya çalışıyorlar.

Acaba bu sefer sucugu kim dayayacak bunlara.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Ua önce dursun a 2.5 yıl ses etmediler sucuk ekmek için riva ve florya satışlarına o zaman niye tepki vermediler ondan bahsetsin yoksa bu liseli zihniyeti senelerdir istemiyor taraftar halka açılsın diyor yeni uyandılar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uA adam gibi açıklama yapmayı öğrendiği zaman belki ucu bir yerlere dokunur.
Bu açıklama değil ki kabadayılık taslama.Mahalle çocuğu ağzından basın bildirisi veriyorlar.

Aciklamada hakaret olmasa tamam da su kucak , maymun islerine girince olmuyor

Bizim insanimizda tepeden tirnaga aciklamak istedigi seyi uygun ve muntazam kelimelerle aciklayamama ozru var nedense

Medya maymunu hakaret değildir Sinan Bey. Bu bir mesleki jargondur. Lakin memlekette hakaret olarak algılanıyor.

Fatih Altaylı çok net medya maymunudur.

Fatih Altayli net olarak medya maymunu ve kucaktan inmeyen biridir, az bile söylemisler.
Yok ben böyle degilim diyor ise, yillardir yazdigi sicak gündem ve politika hakkinda neden uzunca bir zaman yaz(a)madigini aciklasin.
Neden, kimden korktu da okurlari ile dalga gecer gibi spor ve piyasaya yeni cikan arabalar hakkinda yazilar yazdi o kadar zaman?

Soylesiyi dinledim ama bu sert tepkiyi gerektirecek bir sey bulamadim

Yakinda youtube a duser , siz de izleyin ,gayet guzel sekilde olaganustu kongreyi degerlendirmis

Haberturk un sitesine yuklenmis , youtube u beklemeden de izleyebilirsiniz

Ilgili bolum ikinci kisimda

Üst Alt