ultrAslan’dan Yargı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan’dan Yargı!

Muhalif Görünümlü İhanet Şebekesinin laf oyunları ile gizlemeye çalıştığı taleplerinin resmi belgesi!

GALATASARAY YÖNETİMİ ÇALIŞMASIN!

GALATASARAY YÖNETİMİ, KULÜBÜN MALİ SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRMESİN!

FİİLİ OLARAK YÖNETİM ORTADAN KALKSIN!

Galatasarayımızın önünü kesmek ve kendi şahsi emelleri için mahkemelerde savaş veren bu güruh, isimleri ve vitrin yüzleri değişse de CAMİAMIZIN KANGRENİ OLAN LİSECİ ZİHNİYETİN TA KENDİSİDİR!

Bu zihniyetin kendi çıkarı ve menfaatini düşündüğünü senelerdir en rezil örnekler ile biliyoruz!
Kulübün LOGOSUNU kulübe para ile kullandıran İnan Kıraç, Galatasaray'ın önüne set çeken bu güruhun doğal lideri olduğunu dün gece yazmıştık.

Bunlarla beraber bir de suya sabuna dokunmadan, ya susarak ya da ılımlı mesajlar vererek sıyrılmaya ve gelecekteki Galatasaray kariyerine "HAZIR HALE GETİRİLMEYE ÇALIŞILAN" Burak Elmas gibi PROJE TİPLER DE Galatasaray taraftarının dikkatinden kaçmamaktadır.

Galatasaray tarihinde 4 sene üst üste şampiyonluk yaşayan ülke tarihinin ilk ve tek UEFA Kupasını kaldıran kayınpederin F. Süren’i başkanlıktan edenler genel kurulda kayınpederini yönetimi tehdit için kullanan bu zümrenin projesi gibi görünen Burak Elmas ve türevleri şunu bilsin!

Bu zümrenin projeleri olarak ortaya sunulan isimleri kullandılar, sömürdüler, sonra bir anda arkasından çekilip çöpe attılar!

Sizinde sonunuz farklı olmaz!

#ultrAslan

Muhalif Görünümlü İhanet Şebekesinin perde arkasındaki KUKLACILARI DEŞİFRE OLDU!

ÜYE ALIMI VE FİNANSAL KARARLAR gibi kritik işlerde mevcut yönetimin MAHKEMECE MEN EDİLMESİNİ isteyen bugün mahkeme salonu önünde görüntülere yansıyan LİSECİLERDEN BAZILARI;
Hayri Kozak
Metin Sinan Aslan
Metin Ünlü
Levent Şahinoğlu
ve diğerleri...

GALATASARAY’I SİZE YEDİRMEYECEĞİZ!
11 Temmuz’da Çağlayan Adliyesinde görüşmek üzere...
#ultrAslan

Yerenler, boş görenler, bu fosillere karşı her platformda dik durup alternatif bapta çözüm yolları sunarlarsa onları da desteklerim şahsen. Adamlar 11 Temmuz'da Çağlayan'da görüşürüz gibi okkalı bir mesaj vermiş. Daha ne yapsınlar?

2 senedir taraftarın büyük çoğunluğu kritik yerlerde yaptığımız kayıplardan sonra şampiyonluk gitti diye ağlarlarken,takıma inanç ve güven aşıladılar

Twitterda hakkımızı yedirmediler

Dursun-sucuk davasından dolayı bu gerçekleri görmemezlik edemem

Ben zaten uAdaydım birçok önemli deplasman ve ev maçına gittim son yıllarda neyin ne olduğunu da iyi gördük
Destek muazzamdı lakin karakter sıkıntı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ultraslanın bu konuda hakkını vermek gerek yıllardır liseci zihniyete karşıdır cimbombom halkındır lisenin değil tezahuratı taa kaç sene önce samiyende haykırılıyordu

Ultraslan ile ilgili her konuya sucukcular da sucukcular yazmaktan artık bıkmadınız mı, zira ben okumaktan bıktım. Adamların haklı oldukları, doğru söyledikleri konularda bari bunu yapmayın artık renkdaşlar. Bu mesajları da son zamanlardakiler gibi son derece yerinde ve net. Yazanları tebrik ederim. Şevki arkadaşımızın da dediği gibi "İyi ki varsınız".

Arkadaşlar kendimizi kandırmayı bırakalım. uA bir çok konuda açıklama yaptı ama değişen fazla bir şey olmadı, bu konuda da pek değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

Bu konu özelinde konuşacak olursak, diyelim ki mahkeme bu yapılana karşı mevcut yönetim lehinde karar verdi. Bunu yapanlar duracak mı sanıyorsunuz? Kongre, Genel Kurul, bu adamların elinde olduğu sürece zaman kazanmaktan başka bir şey değil. Bu iki organı da uA açıklama yaptı diye verecek değiller.

Üst Alt