Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz" - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Cevap: Başkanımızın yanındayız! | TEK YUMRUK, TEK YÜREK!

Bugünkü genel kurulun ardından değil tokat; tekme gibi, karate gibi bir cevap bekliyorum ben Aysal'dan. Muhtemelen kurulda "hacı bana güveniyor musunuz ?" şeklinde bir havayla duruşunu gösterecektir ve kurul da "vur kır parçala reyiz ***" diyecektir.

Cevap: Ünal Aysal: "Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Ertuğrul Özkök'ün bu günkü yazısını okuyun da komedi neymiş görün.

Başkana bu konuda destek vermeyen yönetici, kongre üyesi vs. benim için biter. Gün birlik olma günü. Bu haksız hukuksuzlara karşı tek yumruk olmamız lazım camia olarak.

Ismini vermeyeceğim site sahibi bir komplo teorisyeni, Unal başkanımız için o sadece hisse satabilmek için öyle dedi,tepkiyi görünce bugün büyük ihtimalle yanlış anlaşıldım diye geri adım atar demiş. Bana söyleyenede hem kızıyorsunuz hem gidip okuyorsunuz,kendi haliyle başbaşa bırakın,o tür insanlar çıkıntı olup öne çıkmak isterler,söylediğine değer mi vereyim yani dedim.

Bugünkü toplantıdan hem rakiplere hem federasyona hem de içimizde böyle düşünenlere karşı dilerim tokat gibi bir yanıt çıkar da bunun gibiler seslerini çıkarırken utanırlar.

Hacı Cavcav, Başkanımızın açıklamasını Türk futboluna indirilmiş bir darbe olarak nitelendirmiş.

Yuhh diyorum, Türk futboluna indirilen darbe buysa "Şike" olayı nedir acaba??

TFF Galatasaray'ı nasıl tehdit eder anlamak mümkün değil. Siz Fenerbahçe'yi şampiyonlar ligine gönderip ülke içinde de süper kupa finali oynatırken, Galatasaray'a sadece bu açıklama yüzünden ceza verebileceğinize inanıyor musunuz Sayın Aydınlar? Ayrıca açıklamada ceza verecek ne varmış ben bir türlü bulamadım. Ama sizi dehşete düşüren şeyin ne olduğunu hepimiz anlıyoruz.

Helal başkan.Şu şike olayını biz yapsak şimdiye düşmüştük.Bizden başka herkes şike yaptığı için herkes fenere destek veriyor.Yazık lan şu ülkeye.Böyle kaypak millet yoktur dünyada.

Ünal Aysal'a ''Fırsatçı" Diyen TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı Kınıyoruz

GALATASARAY başkanına fırşatçı diyecek kadar ağzından çıkanları duymayana zihniyeti kınıyorum.

1- şike soruşturması kapsamında gözaltında bulunanların ve o kişelerin kulupleri ziyaret etmek nasıl etik oluyor.

2-emniyet ve savcılık elindeki deliller ile kişileri şike yapmaktan dolayı mahkemeye sevk ediyor ve ortada delil yok elimize gelen diyip mahkemeyi beklicez diyorsunuz.

3-hala tff bu konu ile ilgili bir soruşturma açmayıp , suçlanan kuluplerle iligli bir araştırma yapma gereği- avukarlarda bulunan ifade ve soruları alma gibi bir durumda niye değilsiniz.

4-türk halkı unutur zannedipte zamana bırakma niyetiniz ne?

5- olayı kişilerle-kuluplerden ayırmalaıyız diyerek,sizin elinizde delil yoksa bu açıklmayı yapmak doğrumu? bir karar alıncağı esnasında üyelerinizi etki altında bırakmak değilmi?

6- ortada bu kadar ciddi bir konu varken ekonomi-sosyal konuları ön planda tutmalaıyız diyip kendi yönetmeliklerinize aykırı bir davranış içinde bulunmanız nasıl bir anlayış.

7-karar almak için bazı isimleri-bazı şirketlerin lafıylamı hareket ediyorsunuz.

8-karar alamayacaksanız kendi içerinizdeki mevzuattlara orda ne işiniz var, korkakmısınız?

GALATASARAY BAŞKANI ŞU KULUP LİGTEN DÜŞÜRÜLSÜN DEMİYOR. BÖYLE BİR OLAY VARKEN NASIL BÖYLE BEKLEYECEZ DİYE BİLİYORSUNUZ-LİGLERİ ERTELEMİYOSUNUZ DİYOR.

ÇIKIPTA SONRA FIRSATÇILIK YAPMAYIN DİYORSUNUZ.

ASIL FIRSATÇI SİZSİNİZ. HALA SPONSORLUK YAPTIĞINIZ İÇİN ORDAN GİDECEK KAYIPLARINIZ İÇİNMİ?

LİG TV SİZE O TAKIM OLMAZ İSE BEN YOKUM DEDİĞİ İÇİNMİ?

İDDANEME YOK DİYORSUNUZDA BU ADAMLAR DURDUK YEREMİ TUTUKLANDI, HALA KOLUNUZU KIPIRTADIPTA BİR SORUŞTURMA AÇMAYIP O KULUBE ÜYE OLUPTA ONLARA YARANDIĞINIZ İÇİNMİ?

KENDİ KONUŞMALARINDA TEZAT OLAN- KARAR VERMEKTEN KORKAN BİR TFF NİN KİMSEYE DİYECEK BİR SÖZÜ YOKTUR. KORKUYOSANIZ BIRAKIN GİDİN.

BİZ KORKLARIN LAFINA BAKMAYIZ, BAŞKALARINADA DİL UZATIRSADA CEVABINI ALIRSINIZ.

ETTİĞNİZ FIRSATÇI LAFINI SİZİN GİBİ KORKAKLAR DUYMAK İSTEMİYORUZ VE TFF Yİ KINIYORUZ

Cevap: Ünal Aysal'a ''Fırsatçı" Diyen TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı Kınıyoruz

Çok güzel yazı lakin Başkan 'a destek yada TFF 'ye kınama konuları altına yazsak daha iyi olurdu.

Mod arkadaşlardan birleştirmelerini rica ediyorum.

TFF açıklama yaparsanız disiplin talimatlarını uygulayacağız diye dün tehdit etti ya. O yüzden açıklama yapmamamız lazım.

TFF / Aydınlar -> yatacak yeriniz yok. :mad:

Verebilecekleri her türlü şerefsizce cezaya karşı başımız dik şekilde karşı koyabilmek için, Saldır Galatasaray!!!

Yapacağımız tek açıklama;

Şerefli Galatasaray Spor Kulübü olarak, ''Kulüpler Birliği'' adı altında ki söz de birlikten çıkıyoruz.

Geri vites yapmadıktan sonra, her türlü cevaba varım :eek: artık geri dönüş yok, gidere gider zamanı

Üst Alt