Vedat Milor: "Bizim ahmaklığımız yüzünden..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Milor: "Bizim ahmaklığımız yüzünden..."

meloyu beğenmiyor olabilirsiniz ama bende vedat abi ile aynı fikirdeyim meloyla aynı kalite bir adamı hele şu anki yönetimin bulması çok ama çok zor :( :( :(

Tamam Melo her transfer döneminde sorun çıkararak ayıp ediyor ama sen de gidip Burak ve Selçuk'un sözleşmelerini 5 yıla tamamlayıp,Sabri'ye zam yapıp Melo ile sözleşme uzatmazsan sıkıntı çıkar tabii.

Yanlış anlaşılmasın Melo ile uzatılmalıydı demiyorum.Yerli elebaşılarla da uzatılmamalıydı diyorum.

Melo'nun gidip gitmemesi sorun değil bu sene olmasa seneye gidecekti zaten 32 yaşına giriyor

Ama yönetimin yerini dolduramayacağı kesin işte ona güvenemiyoruz

melo bizim için harika bir adamdı fener derbilerinde konsantre adamdı ..
evet gitmesi orta sahamızı bükecek ama biz yollamadık .
kendisi gitmek istedi.
senin bir yıllık sözleşmen daha var kasden kampa gelmiyorsun diğerleri eşşek başı mı ? kulüp senin keyfini mi bekleyecek ?
imajımızı zedelemeye başladı.
otur oyna sözleşmen bitimine kala yeni sözleşme iste yaptıgın hırtlıktan başkası değil.
git bakalım sana kim o parayı verir ?
ulan juveden seni teneke bağlayıp yolladılar bizde parladın nankör herif !

Tamam Melo her transfer döneminde sorun çıkararak ayıp ediyor ama sen de gidip Burak ve Selçuk'un sözleşmelerini 5 yıla tamamlayıp,Sabri'ye zam yapıp Melo ile sözleşme uzatmazsan sıkıntı çıkar tabii.

Yanlış anlaşılmasın Melo ile uzatılmalıydı demiyorum.Yerli elebaşılarla da uzatılmamalıydı diyorum.

zaten o yerli çetesi takımı batırdı ...geçen sene kasden oynamadılar. mancini kötü adam değildi isteklerine boyun eğmediler takımı sabote ettiler. hamzanın elinde sihirli değnek yoktu gelir gelmez oynamaya başladılar. şimdi onlar yüzünden transfer yapılamıyor adam akıllı .medyaya da para yok deyip geçiştiriyorlar. kendileri kamyonla alıyor halbuki.
taşaklı bir başkan olsa hepsini zamanında kovardı ..

yerine Gökhan İnler gelirse ki büyük ihtimal gelecek melo'nun gitmesi bizim için fark etmez.. melo'nun bidon olduğu ligde inler yıllardır istikrarlı bir şekilde oynuyor..

Bu yönetim yabancı düşmanı yemin ediyorum Amrabat Bruma şimdide Melo .

Yerlilerin hepsine bol keseden para ve uzun yıllar kontrat yabancılara gelince yok ?

Melo bu takımın bu taraftarın sahada atan kalbiydi kim ne derse desin bu adam gerek rakiplere gerek demirorene verdigi ayarlarla kalbimizde taht kurdu bunu başka hangi futbolcu yapmıştı ki ?

Sadece o bile değil saha içinde ki azmi hırsı başarısı diğer futbolcularımız da yoktu bir kaç kişi hariç bu yönetim yanlış üstüne yanlış yapmaya devam ediyor yazık..

Üst Alt