# Vincent Kompany - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Kompany

Cevap: # Vincent Kompany

Bugünkü macta ilk 11 de oynadi! Takim gol da yamedi! Herhalde girdi Mancinin gözüne! Bizim transfer imkansizlasiyor!:(

Ben macin son 20-25 dakkasini seyrettim kötü felan oynamadi zaten pekte is düsmedi

Bugün ilk 11 de oynamasinin sebebi sanirim stoper olan diger futbolcular sakat ama tam olarak emin degilim.

Belkide denemek icin görmek icin oynatmisdir

Insallah begenmezde biz kapariz :D

#12902 (permalink) Dün, 22:27

Muhammet Piri

Yeni Üye

Ranked Posts:En iyi Mesajlar 0

İyi Mesajlar 0

Kötü Mesajlar 0

En kötü Mesajlar 0

Oy verilmemiş : +0 / -0 0 puan

Cevap: Transfer Nöbeti

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaslar, Abiler, dünde belirtmistim, Transfermarkt ta birisi bu adamla : Dele Adeleye (Sparta Rotterdam) - Profil - Fußball - transfermarkt.de

anlastigimizi söylüyor, cok saglam ve güvenilir bir kaynaktan oldugunu diyor, hatta bonservis bedelininde 3.5 mio euro oldugunu söylüyor! Hersey anlasilmis diyor, sadece baska birisiyle de görüsüldügünü söylüyor, eger o olmassa, bu oyuncu gelecekmis diyor!

Ben acikcasi ona biraz güvenim var, cünkü transfermarkt ta böyle kaynaksiz bir haber vermek yasak! Yani bunu yapanlarin üyeligi siliniyor!

Yorum size kalmis abiler!

dün bi arkadaş bunu yazmıştı ne düşünüyosunuz

Evet, ben yazmistim bunu, bende transfermarkt´ta üye oldugum icin, orada hep gs nin forumundayim, oradada bir arkadas yazmisti bunzu, bende ona özel mesaj gönderdim, o da bana bunlari anlatti, kaynak cok saglam dedi, gs nin transferlerini hep bana erkenden bildirdi dedi, baska bir oyuncuylada görüsülüyor dedi, eger o olmassa bu adam acciklanacakmis, yani bu adamla anlasilmis 3.5 mio euro ya sadece simdilik askiya alinmis, eger o öteki görüsülen isim olmazsa, u oyuncu aciklanacakmis! Öyle dedi bana!

Bu oyuncuyu da Frank Rijkaard´in eski bir arkadasi önermis bize, Rijkaard´da 6-7 sene önce Sparta Rotterdam da antrenörlük yaptigi icin, oradaki eski zaman arkadaslar önermisdir diye düsünüyorum ben!

Oyuncu 21 yasina girdi 2 gün önce, nijerya milli takiminda oynuyor! Gelecegi cok parlak bir oyuncu, yani ben gelmesini isterim!

Evet, ben yazmistim bunu, bende transfermarkt´ta üye oldugum icin, orada hep gs nin forumundayim, oradada bir arkadas yazmisti bunzu, bende ona özel mesaj gönderdim, o da bana bunlari anlatti, kaynak cok saglam dedi, gs nin transferlerini hep bana erkenden bildirdi dedi, baska bir oyuncuylada görüsülüyor dedi, eger o olmassa bu adam acciklanacakmis, yani bu adamla anlasilmis 3.5 mio euro ya sadece simdilik askiya alinmis, eger o öteki görüsülen isim olmazsa, u oyuncu aciklanacakmis! Öyle dedi bana!

Bu oyuncuyu da Frank Rijkaard´in eski bir arkadasi önermis bize, Rijkaard´da 6-7 sene önce Sparta Rotterdam da antrenörlük yaptigi icin, oradaki eski zaman arkadaslar önermisdir diye düsünüyorum ben!

Oyuncu 21 yasina girdi 2 gün önce, nijerya milli takiminda oynuyor! Gelecegi cok parlak bir oyuncu, yani ben gelmesini isterim!

bu görüştüğüm oyuncu kim isim verebilirmisin company ile anlaştığımıza göre neden askıya alıyolar ki bu görüşülen isaim kompany den dahamı ii

Selam abiler, ayni kísiden yine haber var, bugün de ayni seyi söylüyor, oyuncuyla 3.5mio bonservis karsiliginda anlasilmis, tek pürüz kalmis, oda su: Sparta Roterdam , eger Bu oyuncuyu biz aldiktan sonra satarsak, ve bu satisdan elde ettigimiz bonservisin 25% onlar istiyormus, yani sparta Rotterdam böyle bir madde istiyormus, bizde bunu herhalde ´kaldirmaya calisiyormusuz! Öyle diyor transfermarkt´taki kisi!

Kaynagi da Adnan Polat ve Adnan Sezgin´i cok yakindan taniyormus!Bide Bu isim medyada ciktigi zaman beni hatirlayin diyor kendisi!

kim bu isim bizi tatmin edecek birimi companyden ii mi özellikleri nedir oyunu kurabilirmi hızlımı biraz bilgi lütfen!

Bende tanimiyorum bu oyuncuyu , bu haberi cikartan ben degilim ki, transfermarkt´ta üye olan birisi söyledi bu haberi!Kaynagi adnan polat ve adnan sezgini cok yakindan taniyormus!

bu görüştüğüm oyuncu kim isim verebilirmisin company ile anlaştığımıza göre neden askıya alıyolar ki bu görüşülen isaim kompany den dahamı ii

Efecan sen biraz yanlış anladın galiba :) Kompany ile anlaşılmadı. Nijeryalı Adeye diye biri ile anlaşmışız arkadaşın söylediğine göre. Fakat başka bir oyuncu varmış eğer onunla anlaşamazsak Nijeryalıyı alacakmışız. Kompany ile ilhili bir gelişme yok yani .

Selam abiler, ayni kísiden yine haber var, bugün de ayni seyi söylüyor, oyuncuyla 3.5mio bonservis karsiliginda anlasilmis, tek pürüz kalmis, oda su: Sparta Roterdam , eger Bu oyuncuyu biz aldiktan sonra satarsak, ve bu satisdan elde ettigimiz bonservisin 25% onlar istiyormus, yani sparta Rotterdam böyle bir madde istiyormus, bizde bunu herhalde ´kaldirmaya calisiyormusuz! Öyle diyor transfermarkt´taki kisi!

Kaynagi da Adnan Polat ve Adnan Sezgin´i cok yakindan taniyormus!Bide Bu isim medyada ciktigi zaman beni hatirlayin diyor kendisi!

link versene..

Üst Alt