Vinicius Junior Irkçılıktan Bahsederken Ağladı: “Tek isteğim futbol oynamak” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vinicius Junior Irkçılıktan Bahsederken Ağladı: “Tek isteğim futbol oynamak”

Sosyal mesafeler azaldıkça bu tür mal ifadelerin artık sonu gelmez bu ırkçılık konusunun sınırları iyi çizilmeli derim.
Günlük 100 euroyla geçinmeye çalışan fakir tayfa tribüne gidip futbolcuya maymun falan demiş. Irkçılık yapmış. Dönüp götüne baksın olum sahadaki adam milyon dolar cukkalıyor, bundan kaçıp ezildikçe daha da üzerinize gelecekler.
Cüceler yada kısalar da bana cüce dediler diye ağlayıp zırlasın.
Kimse sizi farklı bir tür olarak görmüyor olm(tamam görenler vardır da çoğunun sırf sinirlendirmek performansı düşsün diye yapılan eylemer olduğu aşikar)

bazı arkadaşlar biraz saçmalamış bir insan ırkçılık/ayrımcılığa uğrar ve belli bir zaman sonra diğerlerinden farklı/eksik hissetmeye başlarsa ne kadar kazanıp hangi şartlarda yaşadığından bağımsız kendini kötü hissetmeye başlar ve duygusal çöküntü yaşar. Para şöhret vs her şeyin çözümü değildir.

Bu siyahlarda fazladan abartılı kompleks olabilir mi? Ben yurtdışına gitsem biri bana barbar türk, pis türk, turko murko bir şey dese eyvallah derim umursamam yani. Bunlar her olayda drama queene dönüyor.

Üst Alt