Volkan Yaman vs Hakan Balta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman vs Hakan Balta

Cevap: Volkan Yaman vs Hakan Balta

Hakan Balta bu sene çok çok kötü performan çiziyor ama Volkan kadar kötü olamaz :D

Ben devre arasında süpriz bir sol bek transferi bekliyorum açıkcası

Şortu ağzına kadar çekip sol tarafta paytak paytak koşan Volkan Yaman mı ? Hakan Balta'nın ölüsü iyidir paytaktan.

dün hakan şükür volkan yaman için bile yönetime sallıyordu yuhh dedim yaa :) millet transfer forumunda kimleri beğenmiyor yok meira olsaydı yok volkan yaman felan geçin solbek olmayan caner bile volkan yaman dan daha iyi bir solbektir .

Hakan arkasında kendi yerini alabilecek biri olmayınca gayet rahat oynuyor kötü oynasa bile oynayacağını bildiği için. Volkan Yaman ve Hakan hemen hemen aynı kalibrede adamlar.

Keşke İsmail Köybaşı'nı biz alsaydık aslında fena olmazdı 3-4'e gelirdi.

Orhan Ak'ı alalım, geri dörtlümüz çılgın atsın, sağ bekte Cihan Haspolatlı.

bencede hakan balta türkiyenin en iyi sol bekidir ne volkanından bahsediyorsunuz be saçlarımız beyazlıcaktı onun yüzünden tek bacaklı canavar hakan düzelir siz rahat olunuzz

Hakan Balta şu an olabilecek en kötü futbolu oynamaktadır.Ona rağmen Volkan Yaman'ın takımda kalmasını istemezdim.Orhan Ak bile desen razıyım ama...Yazık ya ülkeden sol bek çıkmıyor resmen.

Hakan Balta nın şu aralar ki performans düşüklüğü bizleri yanıltmasın. Avrupa şampiyonasında ki futbolunu herkes hatırlar. Sonuçta adamın kumaşı var tekrar formunu yükselticektir. Volkan da iş olsa zaten gönderilmezdi.

Üst Alt