wanda nara - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamın karısının islerinin konusulması istiyorsa ndombele kıvamında olsun sacmalık olur taraftara ne herifin , kadının özel hayatından kvkk diye bir sey var istedigini yapar. Saçma bir yorum
Sevgili Naci yorumunu anlamadım ama ben demek istedim ki öncelikle konumuz icardinin isi
Adamın karısının islerinin konusulması istiyorsa ndombele kıvamında olsun sacmalık olur taraftara ne herifin , kadının özel hayatından kvkk diye bir sey var istedigini yapar. Saçma bir yorum
Hocam demem şu ki sen işini layıkıyla yaparsan hicbirsey senin basarini golgeleyemez.icardi nezamandir geri vites yaptı bu olaylar çıkıyor sürekli ve ileride de icardiye zarar verir hale gelmeye başlayacaktır bu olaylar.Kim ne yaparsa yapsın onda bir sorun yok icardiye etkisinden bahsettim ben.sen neresinden bakıyorsun bilmiyorum bu olayda.

Derdi icardi olan gitsin icardi'nin başlığına yazsın. Ahlak bekçiliği yapmak kimsenin haddine değil,
herkes kendinde olmayanı merak edip sorguluyor zaten.

Tamam Musti, sen kendi ailene bak eger evliysen tabi, baskasinin ailesinde olup bitene fazla burnunu sokmazsin cok meraklisi degilsen.

Bizi alakadar eden tek sey Icardi'nin bize ne verdigi, bizi nasil temsil ettigi. Ailesinde X kisi sunu yapiyor, Wanda bunu yapiyor diye kafa yoracagina gidip takip etmezsin olur biter. Magazin programi gibi herseyi yorumlamak zorunda degilsiniz.
Avatardaki benim oğlum evliyim. Çok önemli değilse yenge başlıklarını kaldırın o zaman sürekli gündeme düşüyor herkese açık bir konu.

Sevgili Naci yorumunu anlamadım ama ben demek istedim ki öncelikle konumuz icardinin isi
Hocam demem şu ki sen işini layıkıyla yaparsan hicbirsey senin basarini golgeleyemez.icardi nezamandir geri vites yaptı bu olaylar çıkıyor sürekli ve ileride de icardiye zarar verir hale gelmeye başlayacaktır bu olaylar.Kim ne yaparsa yapsın onda bir sorun yok icardiye etkisinden bahsettim ben.sen neresinden bakıyorsun bilmiyorum bu olayda.
Açıkcası hiç bir yerinden bakmıyorum çünkü ilgilendirmiyor beni. İyi performansı bunu gölgelese ne olur,?, şuan ki gibi zayıf performansı olsa ne olur bir şey fark etmiyor. İcardiye zarar vereceğinide düşünmuyorum.

Açıkcası hiç bir yerinden bakmıyorum çünkü ilgilendirmiyor beni. İyi performansı bunu gölgelese ne olur,?, şuan ki gibi zayıf performansı olsa ne olur bir şey fark etmiyor. İcardiye zarar vereceğinide düşünmuyorum.
Bizim ülkede dusunmelisin İcardi 3 maç daha gol atamayip gezinmeye devam ederse homurdanmalar başlar.O zaman sende düşünmeye baslarsin.Gerisi teferruat.Ozellikle Prag maçları..

Üst Alt