whatsapp - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O ne demek yav

Ben istesem 35 kez evlenirdim beni istemeye gelen bile oldu ciddiyim

Ayrıca havalar ısınsın, corona geçsin, bayram öncesi olsun diye diyorlar beni ırgalamıyor ki üstat

Üç haneli sayıları hafızadan çarpıp keman çalan kızı bu sefer kaçırmam üstat
Işte ben de diyorum ya, bahaneler, Covid, bayram seyran, istesem evlenirdim felan filan.

Bence evlenemezsin ya da birisine inat evlenirsin.
Çok secicisin üç gün sonra bir hareketini beğenmeyip ayrılma ihtimalin daha yüksek.

Gscimbom mobil

Işte ben de diyorum ya, bahaneler, Covid, bayram seyran, istesem evlenirdim felan filan.

Bence evlenemezsin ya da birisine inat evlenirsin.
Çok secicisin üç gün sonra bir hareketini beğenmeyip ayrılma ihtimalin daha yüksek.

Gscimbom mobil
İyi de tanıyorum ben bayadır yengeni de nereden biliyorsun üstat seçici olduğumu ?

İyi de tanıyorum ben bayadır yengeni de nereden biliyorsun üstat seçici olduğumu ?

Hani ecnebi hanım buluyordun ya bize. Oradaki yazılarından.
Detaycısın sen, bize Rus olsun nasıl olursa olsun kafi, sen bize Ukrayna'nın kırlarında safkan slav hatun baktın.
Yok ortodoksu şöyle yok yahudisi böyle. Halbuki ölçülerini anlatsaydın yeter di bize.

Ben de detaycıyım ama senin ki biraz abartıya kaçıyor.

Gscimbom mobil

Hani ecnebi hanım buluyordun ya bize. Oradaki yazılarından.
Detaycısın sen, bize Rus olsun nasıl olursa olsun kafi, sen bize Ukrayna'nın kırlarında safkan slav hatun baktın.
Yok ortodoksu şöyle yok yahudisi böyle. Halbuki ölçülerini anlatsaydın yeter di bize.

Ben de detaycıyım ama senin ki biraz abartıya kaçıyor.

Gscimbom mobil
Oradan mı çıkarıyorsun üstat iyi de ben her konuda detaycı ve muhafazakarım ki o mantıkla yemek seçerken açlıktan ölmem gerek

Mutfak konusunda da gurme gibiyimdir ama seçmem yemek vedat milor hocamdı ama kuru ekmek de yenir ne var ki üstat o iş başka bu iş başka rafineyiz diye şükür etmeyecek miyiz?

Biz helal olan her şeyi yer, içer, bineriz üstat hayırlı geceler...

Whatsappına da sana da tahir Mahir hemşerim :(

Üst Alt