Xabi Alonso Önderliğindeki Leverkusen Almanya Tarihinin En İyi Başlangıcını Yaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xabi Alonso Önderliğindeki Leverkusen Almanya Tarihinin En İyi Başlangıcını Yaptı

Okan hoca yerine biz alsak kıyametler kopardı. (Ben de dahil.) Hele hele Torrent dallamasından sonra.
Taraftar haricinde medyada da stajer olarak adlandırılır, yönetimde muhalif kesim ellerini ovuşturmaya başlar, puan kayıpları da gelirse zaten stres altına alınan hocanın üzerine herkes çullanır, vs. vs.
Rahat bırakılsa amenna ama malesef bizim ülkemizde tutmaz böyle risk ve projeler. Zihniyetimiz bozuk.
Niye yükseldim orasını da bilmiyorum, küçüktaş maçına bakayım en iyisi. 😆
Adam gitti Real Madrid'in altyapısını çalıştırarak başladı, Real Sociedad B'yi çalıştırdı sonra anca geldi Leverkusen gibi bir takımın başına geçti. Bizim topçular kariyeri bitirdiği gibi dört büyükleri çalıştırma derdinde. Burak, Emre vs niceleri.. Ki adı geçenlerle rakip bile değil Xabi.

Okan hoca yerine biz alsak kıyametler kopardı. (Ben de dahil.) Hele hele Torrent dallamasından sonra.
Taraftar haricinde medyada da stajer olarak adlandırılır, yönetimde muhalif kesim ellerini ovuşturmaya başlar, puan kayıpları da gelirse zaten stres altına alınan hocanın üzerine herkes çullanır, vs. vs.
Rahat bırakılsa amenna ama malesef bizim ülkemizde tutmaz böyle risk ve projeler. Zihniyetimiz bozuk.
Niye yükseldim orasını da bilmiyorum, küçüktaş maçına bakayım en iyisi. 😆
Bunun bizim ulkemizle alakasi dedigin kadar yok. Ama Galatasaray ile veya diger sampiyonluga alismis klupler lle alakasi var. Leverkusen kim yaw?

Üst Alt