Yalçın Ayhan'dan Fatih Terim'e Tepki! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Ayhan'dan Fatih Terim'e Tepki!

Neden Galatasaray´in kollektif anlamda, bok gibi gecirdigi bir seneyi ölcü olarak aliyoruz, 20 yasindan beri, banko oynayip, daha 24 yasinda bunca basari kazanmis bir oyuncu konusunda ?

Denayar aslanlar gibi oynadi, peki Semih? Gecen sene Semih? Hakan gibi top hakimi olsa tamam derim. Top hakimi, kafa toplari. Bir savunma oyuncunun olmazsa olmazidir bunlar.

Dany - Semih ikilisini bozan GSnin 3 yildir surunmesi tesaduf mudur
Hayir tabiki de
Hersey CHEDJOU denen kamilin transfer edilmesiyle baslamistir

chedjou_eboue_juventus.jpg

yerdeki hayri

Denayar aslanlar gibi oynadi, peki Semih? Gecen sene Semih? Hakan gibi top hakimi olsa tamam derim. Top hakimi, kafa toplari. Bir savunma oyuncunun olmazsa olmazidir bunlar.

Rodallega Denayer ile ilgili karsisinda oynadigi en zayif stoperdi yorumunda bulundu. Denayer´in de zayif noktasi, hava toplari... Bilmiyorum hatirlarmasin, ama 6 stoper oynattigimiz maclarda bile (Semih yoktu), her hava topunu rakip vuruyordu ceza sahamizda ? Denayer potansiyal anlamda isik verdi, bu sene kivilcim oldugu maclar var, Allah sahibine bagislasin.

Bu sene Semih Kaya kötüydü, bir cok oyuncu gibi. buna kimse itiraz etmiyor. Gecen sene Türkiye liginde en iyi defans oyuncusu, ve en iyi ilk 11´ne secildi.

Rodallega Denayer ile ilgili karsisinda oynadigi en zayif stoperdi yorumunda bulundu. Denayer´in de zayif noktasi, hava toplari... Bilmiyorum hatirlarmasin, ama 6 stoper oynattigimiz maclarda bile (Semih yoktu), her hava topunu rakip vuruyordu ceza sahamizda ? Denayer potansiyal anlamda isik verdi, bu sene kivilcim oldugu maclar var, Allah sahibine bagislasin.

Bu sene Semih Kaya kötüydü, bir cok oyuncu gibi. buna kimse itiraz etmiyor. Gecen sene Türkiye liginde en iyi defans oyuncusu, ve en iyi ilk 11´ne secildi.

denayerin hatalarini gormeyen bir guruh var malesef ki
sanirim sirma saclarindan dolayi, semih gibi kel olsa ona da sallarlardi #ewt

Gelecek macda Semihin top hakimine ve kafa toplarina dikkat et sayin Cakar.

ne yalçını yav 35 yaşında kağnı gibi herif

buna noluyo anlamadım 1 kere bile milli takım forması giymeyen adam şimdi niye ağlıyor anlamadım

Gelecek macda Semihin top hakimine ve kafa toplarina dikkat et sayin Cakar.

Basketboldaki rebound olayi, futbolda da vardir. Stoperden dönen toplari, orta saha toplamasi gerekir. Semih oldugunda yasadigimiz sikintilar, olmadiginda da aynen yasamamiz tesadüf degil sayin Arslan. Bizde bütün reboundlar rakibe gidiyor. Bu da stoperleri consistent baski altina sokuyor.

Bu sene ligde gol yeme rekoru kırarken

Chedjou son 8 maçta formamızı giymedi. Bu maçlarda toplam 9 gol yiyerek sezon ortalamasının altında seyrettik.

Dany'i gönderip Chedjou'ya o kadar para vermek yakın tarihimizin en büyük transfer hatalarından biri olarak hafızalarımıza kazınmıştır

Üst Alt