Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

Yüzüklerin Efendisi mi? Harry Potter mı?

• Yüzüklerin Efendisi

Kullanılan: 115 79.3%
  • Harry Potter

Kullanılan: 30 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    145
Bence HP kitaplari > LOTR kitaplari ama LOTR filmleri > HP filmleri. Ayrica Emma Watson'i anmadan gecmeyelim.

emma_watson_36323.jpg

Yüzüklerin Efendisi tabi ki. Öncesiyle beraber düşünürsek dünya tarihi gibi bir şey çıkıyor ortaya. Harry Potter da iyiydi fakat karşılaştırma yapılmaz, Yüzüklerin Efendisi gibi bir yapıt yok.

Lotr M.Jackson'sa, Harry Potter Serdar ortaç

not: H.Potter'ın da kitapları güzel, filmi'de güzel ama arada ki fark bu dur malesef.

not2: Yüzüklerin efendisini sadece Hobbit ve Lotr kitapları veya filmleri olarak düşünmeyin, silmarillion, bitmemiş öyküler, Hurin'in Çocukları vs. Ayrıca kitabı okumuş kişiler aradaki anlatım seviyesi farkını da bilirler.

Son düzenleme:
Her ikisini de okumuş defalarca seyretmiş biri olarak ayırım yapamam

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkiside fantastik olmasına rağmen aralarında çok büyük kalite farkı var. Bir kere tolkienin yarattığı ortadünya evreni ve çeşitlemeleri, harrypotter sihirbazlık okuluyla kıyas kabul etmez. Filmlerine gelirsek te yüzüklerin efendisi bir başyapıt çok iyi bir yönetmen tarafından yönetilip beyaz perdeye aktarılmış bir film. Harry potter da güzel film ama başyapıt değil.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayip aga böyle sorumu olur, Tabiki yüzüklerin efendisi. Öyle mütelasi felan degilim ancak Harry Potter nedir cocuk filmi sonucta.

Harry kitaptan ötürü tabi ki film olarak bence ikisi de türünün en iyileri, potter ergenlik döneminin hayalperest yılların en iyi filmi tabi ki, Rings bu yüzden ağır bassa da kitaptan ötürü Harry.

Harry Potter efsanedir. 2001 yilinda cikmisti daha 10 yasinda filandim baya sevmistim o zaman. Her serisini dort gozle bekliyordum.

Üst Alt