ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Ayhan artık kariyerinin sonlarına geldiğini gösterdi. Zaten hatası yüzünden gol yiyorduk. Servet ve Cana çok iyiydi. Serkan Kurtuluş, Sabri, Kazım ve Aydın etkisizdi. Aydın 2-3 kez Kazım'a gol pozisyonu oluşturacak ara paslarını atmadı. Hatta en sonunda Kazım isyan etti. Arda henüz fizik olarak hazır değil. Culio'yu çok beğendim. Hakan Balta hemen gönderilmeli. Tamamı ile bitmiş vaziyette..

Çok kötü bir maç çıkardık. Beraberliğin yaradığını düşünerek mi böyle oynadılar bilmiyorum, ama çok kötüydük. Elimizde yaratıcı futbolcu olarak diyebileceğimiz Arda ve Culio var. Bu sisteme ancak bu futbolcuların becerileriyle veya duran toplarla gol bulabiliriz. Açıkcası bu sistemi hiç beğenmedim. Ne yani, Galatasaray böyle mi oynamalı. Bir türlü hucümda çoğalamıyoruz.

Şuanda " acil " olarak forvet ve orta saha (2) şart !

Kale daha sonra konuşulur.

Culio son pozisyonda daha etkili vurabilirdi ve gol yapabilirdi sağlık olsun.

Acaba kaleci transferini sezon sonuna bırakıp ortasahaya 2 yabancı ve forvete 1 yabancı mı alsak daha iyi olur gibime geliyor..Forvet alırsak bence cenk'ide almamız lazım..Yerli kaltesinide artırmamız lazım..Ligimizdeki yerli fiyatları tavan yaptığı için gurbetçilere yönelelim;BAM'dan iyidir,Cluio gibi oynadıkları pozsiyonun hakkını vereceklerse rumen liginden de oyuncu gelebilir..Bu saatten sonra isim benim için önemli değil

Dakika 90 culio hala geri gelip pres yapıyordu..Hakan baltada ise vurdum duymazlık var..Ofans olarak çok zayıfız.

Maç başından beri iki tane önemli pas hatası yapıldı, az daha gol olucaktı.. ikiside ayhan efendının hatasıyla oldu, bu BAM'a ne kadar dayanacagız artık..

Acaba kaleci transferini sezon sonuna bırakıp ortasahaya 2 yabancı ve forvete 1 yabancı mı alsak daha iyi olur gibime geliyor..Forvet alırsak bence cenk'ide almamız lazım..Yerli kaltesinide artırmamız lazım..Ligimizdeki yerli fiyatları tavan yaptığı için gurbetçilere yönelelim;BAM'dan iyidir,Cluio gibi oynadıkları pozsiyonun hakkını vereceklerse rumen liginden de oyuncu gelebilir..Bu saatten sonra isim benim için önemli değil

Dakika 90 culio hala geri gelip pres yapıyordu..Hakan baltada ise vurdum duymazlık var..Ofans olarak çok zayıfız.

ayni fikirdeyim renkdas.sezon sonunda kaleci alinir.simdi en az bir orta saha ve 2 golcü

Serkan Kurtuluş, Ayhan ve Hakan Balta'dan ne bekliyoruz gerçekten merak ediyorum. Serkan denen adamın kendine hayrı yok yahu. Hiç bir şey beceremeyen birisi.

Hagi'yi tekrar tekrar tebrik etmek lazım Culio gibi bir oyuncuyu bize kazandırdığı için.Maçın adamıydı kuşkusuz.Gerçi bir dayak yemediği kaldı adamın..:eek:

Takım resmen forvet diye bağırıyor yalnız.:SS: Neyi bekliyorlar acaba?

maça gidiyorum sıkılıyorum,tv den seyrediyorum sıkılıyorum,seyretmiyorum o da olmuoyr.offf

Top kapmak, geriden oyun kurmak, adam kovalamak, her tarafa koşmak, maçta 90 dk. aynı tempoyla oynayabilmek Ayhan yaşındaki biri için yeterli değil mi? Yaptığı bir iki top kaybına odaklanmak niye? Hangi futbolcu yapmıyor ki bunu? Adamın orta sahada tek başına savaşırken hücuma da destek verebilme gayretini alkışlayacağımıza gol kaçırdı diye kızıyoruz. Defansa gelip yardım etme gayretini alkışlayacağımıza kaleciye tehlikeli geri pası attı diye kızıyoruz. Kendisine bu kadar güvensizlik duyulduğunu bildiği halde bu kadar performans gösterebiliyor olmasını hayretle karşılıyorum doğrusu. Elano'nun kötü performans göstermesini yanındaki adamların sıradanlığına bağlayan arkadaşlarımıza sormak lazım; Ayhan'ın yanında oynayanlar kim?

Maça gelince...Mücadele etme gücümüzün arttığını görmek mutluluk verici. Bana göre en olumlu gelişme bu. Hala bir forvetin olmayışı, transferlerin tamamlanamamış olmasını yönetimin acziyeti olarak görüyorum. Bu manada takımı oyununu eleştirmek Hagi'ye haksızlık olacaktır. Yalnız Cana'nın savunmadaki hırsı ve Culio'nun performansı gözlerden kaçmıyor.

Suç Ayhan'da değilki, adam bişiler yapmaya çalışıyor ama yapayım derken çok hata yapıyo. Bence kesinlikle gönderilmemeli ve futbolu bizde bırakmalı. Ama artık yedek olarak ve rahat maçlarda forma giyerek. Suç onda değil suç olmadığı, olamadığı bu kadar belliyken hala bu orta sahaya bizi mahkum edenlerde. Bakıyorum kadroya orta saha Ayhan yetersiz kalıyo, sabri yerinde oynamıyor, forvet kazım yeri değil, geride cana yeri değil. Hakan balta , yorum dahi yapamıyacağım. Yani olacak iş değil, hala transfer bekliyoruz. Bu nasıl bir yapılanma.

Takımda hiç bir değişiklik yok ama dün Culio ve Cana'yı çok beğendim. Hele Cana zıt pıt ileri çıkıp gol araması çok güzel birşeydi.

arkadaşlar maçı kaydeden var mı aranızda? maç öncesi ve maç sonrası röportajları arıyorum da hiçbir yerde bulamadım.

Antalya güçlü bir takım.Galatasaray adı büyük marka değeri var ama ne yazık ki futbolcuların bir kısmı vasat.Genede şükredelim yenilebilirdik de.

Üst Alt