ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

futbol takim oyunudur ama maalesef biz takim olamadik,gercekten bu takimla bir yere gelemeyiz,durmadan yalan soyluyorlar bize transfer nerde tabiki adnanlar transfer yapmiyacak ama CULIO bende cok begendim

cana stoperdede gayet iyi oynuyor.bize orta sahaya bir box2box daha lazim.ve iki golcü biri yabanci digeri yedek kalacak yerli olmali.kaleci sezon sonunada birakilabilir.

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Devre Arasıı | TR

pinonun eksikliği cok hissediliyo bence :S araya kaçan adam sıkıntısı çektik bugün.. o kadar 2 ye 1 yakaladk ama defansın arkasına ok gibi fırlayacak pino yoktu... kazımda iyi değildi bugün :S bunun nedeni ise orta sahanın topu ileri taşıyamaması dye düşünüyorm :S top kendisine gelmeyince adam orta sahaya kadar gelmek zorunda kaldı.

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Devre Arasıı | TR

Faruk Demirci-----Yok arkadaş olmaz böyle bişe belki buğun 10 defa göruyorum avatarını her gördumde adeta yerlere yatıyorum gülmekten :D:D:D

Bu takımda balta nasıl oynar,oynatılır aklım,fikrim almıyor?

Bu adam kadar gereksiz,ağır, yetneksiz,isteksiz oyuncu yok.

Bu takımın sol beki insua veya çağlardır.

Takım resmen sürünüyor. İki pas yapmak yok.

Çolak girdi 2-3 dakika huzura erdim. Bu emre istediği kadar kötü oynasın, bu takımda banko oynar.

servet---izlemek işkence.

cana----idare eder.

serkan--acemi

sabri--- herzamanki

arda--- bencil,ağır

kazım-- yanlız kalıyor.kumaşı iyi

culio--- akıllı,reyis

ayhan---fren

aydın---olmuyorrr.

Hic heveslenmeyin, sonra da üzülmeyin. 1 Kaleci + 2 oyuncu bu takimi degistirmez. Ne kupayi alabiliriz ne de ilk 6´ya girebiliriz. Avrupa´yi hic düsünmeyin.

Bu takımda balta nasıl oynar,oynatılır aklım,fikrim almıyor?

Bu adam kadar gereksiz,ağır, yetneksiz,isteksiz oyuncu yok.

Bu takımın sol beki insua veya çağlardır.

Takım resmen sürünüyor. İki pas yapmak yok.

Çolak girdi 2-3 dakika huzura erdim. Bu emre istediği kadar kötü oynasın, bu takımda banko oynar.

servet---izlemek işkence.

cana----idare eder.

serkan--acemi

sabri--- herzamanki

arda--- bencil,ağır

kazım-- yanlız kalıyor.kumaşı iyi

culio--- akıllı,reyis

ayhan---fren

aydın---olmuyorrr.

senin maci izlemedigini düsünüyorum...

1. Cana süperdi hata yapmadi top kesti isini yapti topu oyuna soktu... bumudur idare eder notu ??

2. Servet bugün bu sezon oynadigi en güzel futbolu oynadi cok kritik toplar kesti

3. Sabri herzamanki gibi oynamadi... Bugün farkliydi ama iyimi oynadi kötümü oynadi ona karar veremedim :D

90 dakika boyuncu uzun top atan Servet, ataga destek veremeyen Balta, Serkan, Ayhan, Sabri, Kazimin forvet olmayisi macin ozeti.Bize en az 2 tane kaliteli yerli orta saha, bir tane yabanci orta saha, 1 tane yabanci forvet lazim

Arda ve Culio nun ikili oyunlari hicte iyi degil, iyi anlasmiyorlar, tam tersine.

Ardanin formsuzlugu ve Culionun yeni olmasi en büyük sebepler tabi.

Dedigin gibi olsaydi, bugün maci 2-0 yada 3-0 kazanirdik zaten.

Sana göre iyi değil, bana göre iyi. Arda zaten hazır olsaydı, bugün kazanırdık. Kuvvetli olmadığı için dribbling yapamıyor, şut çekiyor.

Ayhan umarim bir daha orta sahanin ortasinda oynamaz. Cok feci yetersiz, özellikle fizik anlamda. Neill geldiginde Cana gecer umarim tekrar yerine.

Üst Alt