ZTK 12/13 5.Tur | Galatasaray 1-2 1461 Trabzon | Maç Sonucu | 11 Aralık - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 12/13 5.Tur | Galatasaray 1-2 1461 Trabzon | Maç Sonucu | 11 Aralık

Cevap: ZTK 12/13 5.Tur | Galatasaray 1-2 1461 Trabzon | Maç Sonucu | 11 Aralık

Elmander ile de sene sonu yollar ayrılabilir ama çok daha acil gönderilmesi gerekenler var. Yedekler resmen çöp.

yedekleri boyle osuruktan maclarla degerlendirmeyelim pls. herifler zaten oynamiyor, oynayinca da fellow yedeklerle anlamsiz maclarda oynuyorlar. manu yedekleri vs GS gibi bir bakima. yedekteki sabri, gzan, yekta, hamit, forvetler vs gibi arkadaslar 11den biri giderse olumlu is yapabilecek adamlar.

sabri, çağlar, ceyhun, engin ve cris gsde oynayacak oyuncular değil. Faydadan çok zararları var.

mertan, berk ismail, okan gibi oyuncuları oynat daha iyi, en azından elensek de üzülmeyiz.

yahuuu bi gidin , bi bitmediniz..

yok stad uğursuzmuş?

yok hoca şöyle imiş filan.

uleee bizim mahalle takımı çıksa ruhla oynar, teknik adam olmasada.

parayı alan yatışa geçen ruhunuda kaybetmiş..

emre ç. dün takımın cris ile beraber en kötüsüydü. hiçbişey yapmasa hamit-elmander gibi bu kadar laf söylemezdim.

ulee her aldığı topu bi kanattan diğer kanata paralel taşıyacağım diye her atağın içine etti.

engin formasını yırttığı kadar kendisini biraz yurtsaydı..

hoca ya ne sallalıyosunuz ayrıca.. karşında hangi rakip olursa olsun mücadeleden-ruhtan uzak yedeklere laf söyleyin.

sanki 1.lig takımı ile oynuyoruz, ne yapacak as kadroumu çıkacak. ayrıca as kadrodan ne kadar eksik adam varki hamit-elmander-engin/emre daha ne olacak.

yok abi ben anladımki bu takımın bu sene kötü olmasının nedeni açık ve net. yedek kadronun suçudur..

örnek mi?

melo-yekta. yekta asılmasaydı melo dahada kötü olurdu.

umut iyi olmasa elmander bel bağlardık

son 2-3 haftaya bakın yekta-umut-burak dışında performansını sürdüren adam yok..

selçuk-hamit-amrabat-eboue kesecek yedeğin olmazsa-o yedeklerde onlardan beterse.

sorun bu işte..

fatih terim alsaydı-düzeltseydi filan. adam onun için demedimi baştan rüya takım ayakları yapmayın.

hocanın hataları yok mu var.. gitmeyen sistem-gitmeyen melo-hamit üzerinde ısrarcı olup iyi oynayanlara unutması bazen..

açık ve net

kerim frei-10 numara-orta saha-sağ açık...

necati kadar olamayan elmandere afferin..

bu belli oldu gerçekten performansını amacı olan yabancılar devam ediyorlar.

riera-muslera-eboue-danny hata yapsada bazen. helal olsun bunlara. geçen seneden fazla bişey katbetmeden devam ediyorlar..

fatih hoca ve bizim içinde iyi oldu elenmek. en azından eksiklieri-hiçbişeye yaramayan trilyonlar alan futbolcuların maça nasıl karakterini koymadan oynadıklarını

suan benım ıcın bı onemı yok kupanın muzemızde cok zaten...bır diğeri ise kazancı yok kupanın gıderı var nerden baksan 9 maç desen maç bası paralar deplasman giderleri ve stada gıden yok nerden baksan elendığımız ıı oldu ...cok sacma sapan sıstem zaten....neyse yenmelıydık ama olsun....

suan benım ıcın bı onemı yok kupanın muzemızde cok zaten...bır diğeri ise kazancı yok kupanın gıderı var nerden baksan 9 maç desen maç bası paralar deplasman giderleri ve stada gıden yok nerden baksan elendığımız ıı oldu ...cok sacma sapan sıstem zaten....neyse yenmelıydık ama olsun....

kupada devam etmeliydik bence. amaç başarıdır.

ne kadar kötü bir profesyonellikten uzak futbolcu grubu varmış meğer bizde.

sonra başarı, takımda 15 kişi ciddiyete alıp 8-10 zaten oynamıyok yatalım-oynasakda aman garanti para geliyr gözü bakıyorlarsa bu hale geliriz.

bu takımın geçen seneden farkı bu işte. geçen sene yedek-as ile bütünlük mücadele ciddiyet vardı..

emre ç.-engin bu kadar sinir olmadım hayatımda yahuu.

Herşeyde vardır bir hayır boşu boşuna 6 tane grup macı yapacaktık ve bu kadroyla oynayacağımız icin belki de orada elenecektik , yorgunluk , sakatlık cabası. Hedefimiz şampiyonluk türkiye kupasının bi getirisi yok.

Ayrıca kadronun ne kadar şişik olduğunu gördük, bu adamların hepsi maaş alıyor kulüpten yazıktır günahtır.

Cris, Çağlar, Ceyhun, Engin Baytar, Elmander sene sonu olmadan gönderilebilir bence isteyen kulüp olursa.

Emre Çolak ve Aydın da kiralansın sıkıldık bekleye bekleye.

14 tane var müzemizde, bizden sonra en fazla alanla 5 kupa farkımız var, pek takılmıyorum. Sir Alex Ferguson'un takılmadığı gibi....

kupada devam etmeliydik bence. amaç başarıdır.

ne kadar kötü bir profesyonellikten uzak futbolcu grubu varmış meğer bizde.

sonra başarı, takımda 15 kişi ciddiyete alıp 8-10 zaten oynamıyok yatalım-oynasakda aman garanti para geliyr gözü bakıyorlarsa bu hale geliriz.

bu takımın geçen seneden farkı bu işte. geçen sene yedek-as ile bütünlük mücadele ciddiyet vardı..

emre ç.-engin bu kadar sinir olmadım hayatımda yahuu.
ben engıne kızmam 11 maç oynamadı en azından ıkıncı yarı ıı olur kesınlıkle

Herşeyde vardır bir hayır boşu boşuna 6 tane grup macı yapacaktık ve bu kadroyla oynayacağımız icin belki de orada elenecektik , yorgunluk , sakatlık cabası. Hedefimiz şampiyonluk türkiye kupasının bi getirisi yok.

Ayrıca kadronun ne kadar şişik olduğunu gördük, bu adamların hepsi maaş alıyor kulüpten yazıktır günahtır.

Cris, Çağlar, Ceyhun, Engin Baytar, Elmander sene sonu olmadan gönderilebilir bence isteyen kulüp olursa.

Emre Çolak ve Aydın da kiralansın sıkıldık bekleye bekleye.
dedım ya kupayı kazanan maksımum 2 mılyon euro alıyor..8 maç maç bası paralar falan...

çağlar crıs ceyhun emre colak sercan sabrı aydın kesınlıkle gıtmelı bence yerıne 3 tane adam al kadron 18 kısılık olsun

çağlar crıs ceyhun emre colak sercan sabrı aydın kesınlıkle gıtmelı bence yerıne 3 tane adam al kadron 18 kısılık olsun

bu sene kötü olmamızın nedeni yedekler zaten?

yedeklerin as oyuncu ları ben geliyorum diyecek kalitede olmazsa- avrupa ve önemli maçlar dışında kendilerini sıkmıyorlar hiç..

zaten kaybettiğimiz tüm maçlar banko kazanlıcak gözü ile bakılan maçlar...

Hafta sonu derbi var diye elenmeleri normal diyorsun yani. Hemde 2.lig takımına...Maç yükünden kurtulmuşuz. Saçmalığın daniskası işte bu.

Bak anlamıyorsun işte bu sene Türkiye kupası öyle bir dönemlik birşey değil 9 maç daha var ve bütün sezona yayılmış durumda.. Yani öyle 9 maçı sıkıştırmak kolay değil..CL maçlarını da düşün birde ilerlediğimizi düşün Şöyle bir tablo bile oluşabilirdi

Lig - CL - Lig - Kupa- Lig- CL şeklinde ve o zaman da biz yedek kadroyla çıkacaktık kupa maçına.. En basitinden önümüzdeki hafta içi de maç var ve Fenerbahçe ve Trabzonspor maçları arasına denk gelen bu maçta TD kim olursa olsun yedek kadrosuyla çıkar.. Ayrıca ben elenmeleri normal demedim yedek kadroyla çıkması normal dedim.. Ayrıca yedek kadro dediğin Elmander,Emre,Engin gibi oyuncular var.. Fatih Hoca'nın bu kadroyla çıkması normal onların elenmesi anormaldir.. Ha maçı izleyemedim ama özellikle son dakikalar da çok gol kaçırmışız Aydın'ın kafası yada Cris'in şutu içeri girse ve ordan maçı kazansak şimdi kimse eleştirmiyor olurdu.. yarın Aykut'ta yedek kadroyla çıkacaktı ha belki korkmuş olabilir bizim durumdan bir iki tane as serpiştirebilir.. Ama Mert,Orhan falan oynayacak yani herkes bunu yapıyor. Elenince laf etmenin anlamı yok..

bu maç gösterdiki bizim yedeklerden cacık olmaz...

.............muslera..........

eboue..semih..xxxx..xxxx

...........selçuk...melo.......

xxxx..........xxxx........xxxx

................burak.............

..................ufuk...............

sabri.....dany.....xxxx.....riera

............yekta....engin.......

aydın..........emre........amrabat

................xxxx/umut

Hamit o kadar kolay silinecek bir oyuncu değil , hem de yabancı sınırı diye bir olay varken. Engin de Karabük ayarında bir oyuncu şu an. Onun dışında katılıyorum as ve yedek takım böyle olmalı

bu maç gösterdiki bizim yedeklerden cacık olmaz...

.............muslera..........

eboue..semih..xxxx..xxxx

...........selçuk...melo.......

xxxx..........xxxx........xxxx

................burak.............

..................ufuk...............

sabri.....dany.....xxxx.....riera

............yekta....engin.......

aydın..........emre........amrabat

................xxxx/umut

tamam oturup sevinecek halimiz yok ellam. ama kupadan elenmemiz o kadar da olaganüstü bir olay degil renktaslar. ingiltere de, almanya da, ispanya da da 3. veya 4. lig takimlarina karsi elenen takimlar oluyur. diyecegim o ki olmasa iyidi, canimiz sagolsun yapacak bir sey yok!

butun yorumlara katılıyorum ama azda kendımıze bakalım takım yenınce hemen sampıyon oluruz sampıyonlar lıgınde ust tura cıktık fınal dıyen arkadaslar var sonra elenınce herkes gıtsın su gelsın denıyor...bazen bız taraftar olarakta sacmalıyoz...

Üst Alt