ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV

Ortada mac olur. Belki zar zor kazaniriz, belki eleniriz. Garantisi yok.

Yedek oyuncular zaten anca bu takimlarda oynayabilir. Kafa kafaya oynarlar iste.

ins defans agırlıklı cıkmayız da bari zevkli maç seyrederiz

Eray

Sabri-Semih-Gökhan-Hakan

Ceyhun-Yekta

Amrabat-Engin-Bruma

Umut

Bruma kesin oynamaz.

Neden oynasın k? Bruma'nın gelişeceği maç Juventus maçıdır.

Böyle maçlar ve lig maçlarında sürekli oynatırsak mazallah gelişme falan gösterir.

aynı fikirdeyim. bu maçta Bruma oynarsa rahat rahat kazanırız fark atarız. oynamazsa ecel terleri dökeceğimiz maç olur. o yüzden mancini oynatmaz

Eskiden önemli bir kupaydı şimdi pek önemi kalmadı hatta benim için tarım kupasından ibaret bu organizasyon. Ama kupa kupadır her zaman için. Kupayı almak için mücadele edelim bence. Bu arada gençler yada forma şansı bulamayanlar oynamalı. Ha olurda çeyrek-yarı finalide görürsek karma kadro yapılmalı.

bu arada biz neden 2 günde 1 mac yapıyoruz,pazar oynadık salı bu mac var cuma lig macı var

yapiyormuyuz??

sahadaki adamlar sadece yürüyor resmen, biraz mücadele etmeye gayret gösteren kac futbolcumuz var acaba? As kadromuz bile yok, özellikle defansta kimi koysan zaten banko her mac 2 tane yeriz, biz 1 gol yedigimiz maclarda defansa özel prim falan verilmeli.. Ben bukadar kötü bir defans daha görmedim, ligin belki de en kötüsü. Akhisar'da Emrah-Ugur-Sonko-Cagdas dörtlüsü sabit olarak iki senedir oynuyor mesela, Chedjou-Dany-Gökhan-Semih dörtlüsü bu stoperlerden iyi degil mesela.

Üst Alt