ZTK 15/16 2.Tur | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | M.S | 30 Ocak | ATV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 2.Tur | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | M.S | 30 Ocak | ATV

Doğru haklısın...

Hamza'nın kazandıkları bal+lag+şans... Vitor yeni Mourinho...

FB'nin övmediğin herhangi bir özelliği var mı onu da bilmiyorum ya neyse dostum... Dediğin gibi boşver...

Solundan mi kalktin birader?

ne feneri ovdum nede vitor'u. Sadece Hamza ve Denizli'den sonra mecazi anlamda her teknik adam mourinho etkisi yaratiyor dedim. MECAZI!

Ozellikle vitor'dan bir kez bile bahsetmedim...

Yorum yazacaksan adam gibi yorum yaz. Imali imali konusarak bana klavye delikanliligi yapma. Cekemem senin ergen tavirlarini

Son düzenleme:
Solundan mi kalktin birader?

ne feneri ovdum nede vitor'u. Sadece Hamza ve Denizli'den sonra mecazi anlamda her teknik adam mourinho etkisi yaratiyor dedim. MECAZI!

Ozellikle vitor'dan bir kez bile bahsetmedim...

Yorum yazacaksan adam gibi yorum yaz. Imali imali konusarak bana klavye delikanliligi yapma. Cekemem senin ergen tavirlarini

Sakin ol yahu niye sinirleniyorsun. :)

Boşver diyordun boşver gitsin... İmaya falan gerek yok ayrıca, mesajlar ortada kim ne istiyorsa öyle anlayabilir.

Bakin cok samimiyim, Hamza'yi hic sevmem bilirsiniz. Ama Hamza bile bu Fener takimina daha iyi ve güzel futbol oynatirdi.

Bence Hamza > Vitor yani yerli köylü > portekizli köylü diyebiliriz.

Vitor'u beğeniyorum.Çok az pozisyon veriyor.Topu kaptırdıktan sonra topun gerisine geçmeleri,yardımlaşmaları,yugoslav faulleri falan çok iyi.

Hamza'nın ne oynattığı belli değil.Tamamen doğaçlama oynatıyor.

Son düzenleme:
Bakin cok samimiyim, Hamza'yi hic sevmem bilirsiniz. Ama Hamza bile bu Fener takimina daha iyi ve güzel futbol oynatirdi.

Bence Hamza > Vitor yani yerli köylü > portekizli köylü diyebiliriz.

Hamza'nin mevcut GS kadrosuna oynattigi futbol > Vitor'un mevcut FB kadrosuna oynattigi futbol

Düsünün artik Vitor denen showcu herifin halini. Kadro kalitesiyle cözüyorlar isi iste.

Denizli ile Hamza iki ucu aynı değnek.

Hamza takımdayken sövüp duruyordunuz şimdi kör ölür badem gözlü olur hesabı hamzacı mı oldunuz ?

O demedi mi bana Umut ve Burak yeter, Jem kemik gibi oyuncu, Umut ölene kadar takımda kalmalı diye ? O adam değil mi sosyal medyada eleştiri yapan taraftarlara hain diyen ? O değil mi takımdan çöp göndermediği gibi çöp aldıran ? O değil mi Rize'de son dakikada 2 tane yedirten ? O değil mi Antalya maçını 3 kere öne geçtiğimiz halde kazandırtmayan ? Avrupa maçlarını hiç bahsetmiyorum bile.

İyi insan olabilir, nazarımda iyi insan da değildir çünkü adam hazır bir yabancı almaktansa hazır bir yerli alırım daha iyi diyecek kadar ırkçının teki. Adam kaliteye değil direkt pasaporta bakıyor.

Kötü insan, kötü teknik direktör, bunların yanında vizyonsuz + cahil.

Burdan Denizli iyi gibi bir ifade çıkarılmasın, Denizli'nin de Hamza'dan aşağı kalır bir yanı yok.

Denizli ile Hamza iki ucu aynı değnek.

Hamza takımdayken sövüp duruyordunuz şimdi kör ölür badem gözlü olur hesabı hamzacı mı oldunuz ?

O demedi mi bana Umut ve Burak yeter, Jem kemik gibi oyuncu, Umut ölene kadar takımda kalmalı diye ? O adam değil mi sosyal medyada eleştiri yapan taraftarlara hain diyen ? O değil mi takımdan çöp göndermediği gibi çöp aldıran ? O değil mi Rize'de son dakikada 2 tane yedirten ? O değil mi Antalya maçını 3 kere öne geçtiğimiz halde kazandırtmayan ? Avrupa maçlarını hiç bahsetmiyorum bile.

İyi insan olabilir, nazarımda iyi insan da değildir çünkü adam hazır bir yabancı almaktansa hazır bir yerli alırım daha iyi diyecek kadar ırkçının teki. Adam kaliteye değil direkt pasaporta bakıyor.

Kötü insan, kötü teknik direktör, bunların yanında vizyonsuz + cahil.

Burdan Denizli iyi gibi bir ifade çıkarılmasın, Denizli'nin de Hamza'dan aşağı kalır bir yanı yok.

meloyuda yollattı onuda es geçmeyelim yashin renkdash

Vitor'u beğeniyorum.Çok az pozisyon veriyor.Topu kaptırdıktan sonra topun gerisine geçmeleri,yardımlaşmaları,yugoslav faulleri falan çok iyi.

Hamza'nın ne oynattığı belli değil.Tamamen doğaçlama oynatıyor.

sence bu olayı clde yapabilir mi? yaparsa evet iyi hoca diyicem aksi halde fena patlıcaklar

Hamzaci oldugumuz falan yok, hele hele yaptigi yerli seviciligini hic kimse savunmuyor burda.

Vitor'un ne derece rezil bir TD oldugunu anlatmaya calisiyoruz.

durshun başgan açıkladı hamza gönderin demiş 15 topçu filan beraber gönderin şunu demişler gitmek istese sözleşme apmazdı herald

Dursun'a mı inancam yoksa Melo'ya mı ? Dursun'un hayatı yalan. Daha geçen Ntv Spor'da röportaj yaparken mali durumumuz iyi diye yalan söylemişti.
Melo şampiyonluk kutlamasında ön planda değildi, ertesi gün twitter'da Galatasaray'ı takipten falan çıkardı İnter'i takip etmeye başladı.

Hamza'nin mevcut GS kadrosuna oynattigi futbol > Vitor'un mevcut FB kadrosuna oynattigi futbol

Düsünün artik Vitor denen showcu herifin halini. Kadro kalitesiyle cözüyorlar isi iste.

Tabi Hamza cok daginik cok plansiz sekilsiz oynatiyordu takimi ama bu Fenerin elindeki oyuncular ile sahada oynanan futbol da hic birsey yani.

Eyvallah adamlar iyi savunma yapiyor, yani Fener bunu hep yapiyordu kac senedir. En azindan bizim kadar sacmasapan ve bos gol yemiyorlardi. Bizim kolay gol yeme ve gol yemeden mac bitirememe durumumuzun artik haddi hesabi kalmadi. Kroniklesmis bir hastalik gibi bu gol yeme sorunumuz..

Dursun'a mı inancam yoksa Melo'ya mı ? Dursun'un hayatı yalan. Daha geçen Ntv Spor'da röportaj yaparken mali durumumuz iyi diye yalan söylemişti.
Melo şampiyonluk kutlamasında ön planda değildi, ertesi gün twitter'da Galatasaray'ı takipten falan çıkardı İnter'i takip etmeye başladı.

anlaşıldı sen melo düşmanısın polemiğe girmek istemiyorum adamın kuyusu kazıldı heycanını kaybetti doğru ama birşekilde kalmıştı takımda son dakika satıp yerine adam almadılar şuan aldıklarıda melonun çeyreği bile değil melo bu takımın kalbiydi

Üst Alt