ZTK 15/16 ÇF | Konyaspor 1-0 Beşiktaş | M.S | 3 Mart | A Haber - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 ÇF | Konyaspor 1-0 Beşiktaş | M.S | 3 Mart | A Haber

bu meha bi frikiklerde topa vurabiliyor galiba

diyecem de bizim maçta direkten dönen enfes bir şutu vardı, demin ceza yayı içinden rezil bir şut çıkarttı mehmet güven hala konyada ve o vurdu sandım :D

Şimdiden fenerin şampiyonluğu hayırsız olsun...

Kargalar fizik olarak bitmiş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdiden fenerin şampiyonluğu hayırsız olsun...

Kargalar fizik olarak bitmiş

sevgili renktaşım 2 haftada bir bu mesajdaki takım ismi değişiyor ve öyle gönderiliyor

deplasmanlarda fenerbahçe de rezil rüsva bir görüntü veriyor akhisar maçında yine göreceğiz ha bir şekilde kazanırlar belki bilemem

o yüzden henüz çok erken şampiyonu tayin etmek için bence

sevgili renktaşım 2 haftada bir bu mesajdaki takım ismi değişiyor ve öyle gönderiliyor

deplasmanlarda fenerbahçe de rezil rüsva bir görüntü veriyor akhisar maçında yine göreceğiz ha bir şekilde kazanırlar belki bilemem

Daha 11 hafta var,iki takım 3-4 hafta üst üste puan kaybetse diyeceğim biz yine giremiyoruz potaya,o kadar da değil :D

Sadece futbol üzerinden karar vermedim yalnız. Hepimiz gördük hakem derbide kargaları nasıl ince , kalın doğradı. Çok net operasyon var. Şikeciler faul başına en az sarı kart alan takımmış. Bunlar tesadüf değil...

Sadece futbol üzerinden karar vermedim yalnız. Hepimiz gördük hakem derbide kargaları nasıl ince , kalın doğradı. Çok net operasyon var. Şikeciler faul başına en az sarı kart alan takımmış. Bunlar tesadüf değil...

doğru ama fikonun görsel şovu biraz işe yarar dengelerler o işi de

Üst Alt