ZTK 18/19 ÇF M:2 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye kupası gibi dandirik bir organizasyon da bile önümüzü kesmeye çalışıyorlar. Ligde yapabileceklerinin fragmanını burada izledik. Yazıklar olsun.

Bu maçın en büyük kazanımı yok Muslera gitsin, Fernando gitsin, Badou gitsin vs ilk 11 de düzenli oynayan oyunculara yapılan eleştirilerin ne kadar gereksiz olduğu anlaşıldı. Senin tarihinde Muslera gibi kaleci mi var da en ufak hatasında hemen adamı suçluyorsun. Ne kadar çabuk unutuldu Mondragon sonrası karanlık yıllar. Gördük işte bugün yedeğini. Keza Fernando aynı şekilde. Bu adamlar gitse yerine alacağın oyuncu emin ol çok daha kalitesiz oyuncular olacak.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İsmail Çipe'ye hep iyi kaleci diyordum. Muslera'nın veliahtı falan diyordum. Bu maçta kritik hatalar yapmasına rağmen bu fikrim halen değişmiş değil. Yalnız penaltılarda berbat yer tutuyor. Penaltı kurtarışı çalışması gerekiyor. Taffarel öğretmeli.

Diğer yedeklerimiz 2. lig'de oynasa takımı küme düşürürler bu kadar yetersizler. Semih Kaya, Ahmet Çalık, Ömer Bayram, Sinan Gümüş, Muğdat Çelik gibi oyuncular 2. lig topçusu dahi olamazlar. Sezon sonu hepsi şutlanmalı.

Emre Taşdemir maçın yıldızıydı. Fiziksel yetersizliği ve maç eksiğine rağmen Emre Akbaba'yı beğendim daha iyi olacak yalnız yardımcı forvet olarak oynamalı. Emre Akbaba'dan 10 numara yada orta saha sol açık olmaz. Gole yakın oynamalı. Selçuk - Donk orta sahası güzeldi Erzurum'da da onlarla başlamalıyız. Yunus ortalama oynadı yalnız şu hali bile Onyekuru'dan kat kat üstündü. Yunus Akgün yerine belki olmayabilir başka biri olabilir lakin Erzurum maçında Onyekuru ilk 11 başlamamalı. Erzurum deplasmanında Allah yardımcımız olsun. 3-0 öne geçsek dahi takım güven vermiyor her an 4 gol yeyip yenilebiliriz.

oyuna alacaganı aldı işte.onyekuru ve ömeri aldı.geri kalanı ndiaye,marcao ve mitroglu.biri sakatllansa ya da kırmızı yese ne oalcak?
sergen sen ölümüne savunmayı tercih ediyosun ben hocanın performansından ve sahadakilerin performansından memnun değilim,sakatlanacaksa madem onyekuruyu niye aldı oyuna onu gözden çıkardık o zaman,oyuna müdahale konusunda bu sene hoca berbat bize çok maç kaybettirdi bu sezon başından beri böyle belki sadece bu maç için olsa sadece hakem derdim ama uzun süredir iyi futbol oynadığımız yok teknik ekip ve futbolcuların bir kısmının performansı rezalet..

Hocam çok sinirli,oyuncular bı tarafa hakemlerle ve federasyonla ilgili konuşmamak için çabalıyor,federasyona dayanamadı ama anladığım hakemlere şampiyonluk sonrası grup dalicak ,biriktiriyor?

sergen sen ölümüne savunmayı tercih ediyosun ben hocanın performansından ve sahadakilerin performansından memnun değilim,sakatlanacaksa madem onyekuruyu niye aldı oyuna onu gözden çıkardık o zaman,oyuna müdahale konusunda bu sene hoca berbat bize çok maç kaybettirdi bu sezon başından beri böyle belki sadece bu maç için olsa sadece hakem derdim ama uzun süredir iyi futbol oynadığımız yok teknik ekip ve futbolcuların bir kısmının performansı rezalet..
maksat hocayı savunmak degil burda.eldeki imkanları anlatıyorum.marcao cok degerli,ndiaye degerli.biri hakem yüzünden kırmızı görse ne oalcak?diagne sakat bi tek mitroglu var.anlatabildim mi?ama formsuz onyekuru gayet oyuna gireiblir,zaten yedek olsun diyoruz.2-0dan sonraki laubalilik ve oyundan ben de memnun deiglim.hoca da maç sonu eleştirdi zaten.önce ne dediğimi bi anla da

kusura bakmayın ben fatih terim olsam sahada öyle yavsak bi hakem varken ne marcaoyu,ne ndiayeyi ne de mitroglunu riske atarım.biraz görün ya olanı biteni.onyekuru ilk11de cıkaiblirdi,zaten formsuz.yunus kanatta oynasın,belhanda sola geçsin diyoruz yerine

Üst Alt