⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor

Buna hızlıca nasıl iptal kararı verdiler anlamak güç. 20 kere izledim hiç bir şey anlamadım. Daha çok kucağıyla atıyor gibi gözüküyor. Son görüntüde acaba sol elinden mi geliyor dedim ama top hiç yavaşlamıyor. Direkt kucağa geliyor gibi.

Kucak değil başka bir şeyle atıyor.

2011/12'de 3-1'lik Fener maçında Melo gibi. Ona gocundular herhalde.

Şu maçtan sonra Okan Buruk birdaha Nelsson'u yedek oturtmaz diye ümit ediyorum. Mk sanki 10 kulvarda oynuyoruzda en önemli oyuncuyu yedek oturtuyoruz. Önümüzdeki sene yabancı sınırsız olacak bu Kaan Ayhan yerine mutlaka kaliteli bir yabancı stoper ve kaliteli bir sol bek alınmalı.

Bugün en son konuşulacak şey hakemdir.. Berbat oynadık.. Zaniolo, Kaan, Kazımcam, Boey, Midstjö rezaletti.. Şu “eh işte “ bile diyebileceğimiz bir tane adam yoktu bence..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tabi ya hakemler süper zaten hep biz kötüyüz hakem golümüzü de yese penaltıları da vermese bizim suçumuz değil mi ne güzel dünya bu zihniyetle ligi de elimizden alırlar sonra da yine biz kötüyüz hakeme laf etmeyelim denir sanki sürekli hakemi de yenmek zorundaymışız gibi şunu artık anlamak lazım her maç hakemi yenemezsin

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok da üzülmedim doğrusu...

Ligde iddiamızın yüksek ama kadro derinliğimizin zayıf olduğu sezon sonlarında kupa maçlarını gereksiz külfet görürüm. Ki son zamanlarda hem takım iyi görüntü vermiyor, hem de bize ters gelen futboluyla AG ne karşı oynanacak ekstra iki maç epey yıpratıcı olurdu...Hayırlı bir kayıp olabilir...

Çok da üzülmedim doğrusu...

Ligde iddiamızın yüksek ama kadro derinliğimizin zayıf olduğu sezon sonlarında kupa maçlarını gereksiz külfet görürüm. Ki son zamanlarda hem takım iyi görüntü vermiyor, hem de bize ters gelen futboluyla AG ne karşı oynanacak ekstra iki maç epey yıpratıcı olurdu...Hayırlı bir kayıp olabilir...

Finale kadar sert maç yoktu, Ankaragücü ile oynayacaktık ama haklı da olabilirsin çünkü Nisan Mayıs'ta fixtur çok daralacak

Bugün en son konuşulacak şey hakemdir.. Berbat oynadık.. Zaniolo, Kaan, Kazımcam, Boey, Midstjö rezaletti.. Şu “eh işte “ bile diyebileceğimiz bir tane adam yoktu bence..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Berbat oynadık dediğin maçta 2 direkten dönen top, verilmeyen gol, 2 tane verilmeyen penaltı, 1 tane verilen faul gol. Yersen berbat oynadık, hakem adil olsa rahat eleyecektik ama hakem konuşmayalım.

Maç 2-2 giderken oyuncu değişikliğini o kadar yavaş yaptık ki oyun 5-6 sefer durmuştu yaklaşık 7 dakika filan kenarda yavaş yavaş hazırlık yaptık. Zaniolo tarafından rakip akın akın gelirken Rashica girmiş olsa muhtemelen 2-3 olmayacaktı tabi hakem faktörünü atlamamak lazım ama bugün ki değişiklik çok ama çok geç oldu.

Kupa bitti gitti Ligde Şampiyonluk yürüyüşümüzü sürdürmeye devam. Malum orada yapamıyorlar çünkü medet umduklarında ışık yok. Hakemsel anlamda ciddi rezalet oldu ama kendi hatalarımızda açık. Nelsson ciddi bir sakatlık yaşamadıkça 3.lig takımıyla dahi oynasak kesilmemeli. Muslera Boey Nelsson Abdülkerim Torreira Oliveira Mertens Zaniolo Kerem Icardi takımın bankolarıdır. 12.isim Rashicadır 11 olabilir. Sol bekte Kazımcan Adekugbe arasında pek fark görmüyorum hocaya kalmış.InCollage_20230404_235639478.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Genel yorumum ektedir, yinelemek istedim. Su süreçte en büyük rakibimiz telaş yapmak olacaktır. Sakin kalmak ve en yüksek konsantrasyon ile devam etmek için taraftar olarak tek bir odağımız olmalı, takıma sahip çıkmak ve tam destek vermek. Saygılarımla :hat:
Nelsson tercihi çok yanlış idi, oynamalı idi... Ancak dostlar bu mağlubiyet sinerjimizi dağıtmamalı, önümüzde on maçtan az bir sayıda maç kaldı, yol kısaldı. Konsantrasyon lig için daha da fazla ve hırsla sürmeli. Takım formsuz olabilir ama itici güç olacağız taraftar olarak. Bu maç çok üzüldüm ancak şu noktadan sonra konsantrasyon dağılmamalı.

Üst Alt