#1 Faryd Mondragon - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
AAFOTO_4511586_100220152237540000_R_GEN_20150210000000_aa-picture-20150210-4511586-high.jpg

7 kişi kaldığımız Kadıköy deplasmanındaki ve 5-1'lik kupa zaferindeki performansı efsaneydi.Bir de 2001'de deplasmandaki Liverpool maçında çok iyiymiş deniyor ama onu hatırlamıyorum.

Mondi adamdir adam. Yanindakine yorum yapmaya gerek yok.

Tas gibi kaleciydi be, o 90dan cikardiklari toplar unutulmaz. Senin göz yaslarina kurban olsun bu taraftar.

Mondi iyi kaleciydi iyi de bir profesyoneldi. 5-1 lik kupa zaferi o olmasa 5-5 bitebilirdi. Bir de Liverpool deplasmanındaki 0-0 lık maçta oynadığı oyun var ki takdire şayandı. En az 5-0 bitecek maç sayesinde 0-0 bitmişti. Resimde görünen yanındaki elemana ise bu başlık altında birşey demeye gerek yok ama Mondi adamdır.

Bundan 10-15 yıl sonra Real maçının özetini izleyip Muslera'ya bile sövenler çıkabilir.

Mondragon'un ne kadar üst düzey bir kaleci ve karakter olduğunu bilmeyip komik duruma düşenler için gerçekten üzülüyorum.

12 isabetli sut, 6 gol. Stad turk telekom, rakip real.

cekilen sutlarin 50%'si gol olmus. Muslera'da nefretin mi acaba sormak istiyorum

yeri gelir 8 suttan 6'si gol olur. Bu sutlarin nasil cekildigine baglidir. bu iki mac birbirine benzer, Galatasaray'in ezilmedigi maclar. Ama verilen pozisyonlar cok net pozisyonlar oldugu icin rakipler kacirmamis. Ornek benzemanin bir golu var ki, dany ile melonun anlasmazlik yasadigi hava topunda muslera ve benzema bas basa kaldilar.

Kac sutta kac gol oldugundan ziyade, bu sutlar hangi sartlarda cekildi ona bakmak lazim. Bu sartlari olusturanda takimdir. Deplasmanda Eray gibi ortasahadan frikik golu yese, ustune gelen toplari iceriye alip 4 gol yese anlardim seni.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arifin top direkten dönmese belki kazanırdık o maçı. O dakikadan sonra fatih terimin gereksiz "all out attack" mentalitesi yüzünden 6 tane yedik. Mondragonla falan alakası yok olayın.

Son düzenleme:
Bir de gelmis utanmadan ataklari yazmis. Lan bir mac ile adam dan nefret mi edilir. 6:0 macini kafaya takan adamdan ne bekleyeceksin ki zaten.

Fenerin avundugu skor ile gelmis Mondi yi kötülüyor.

Üst Alt