#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptanligi verirsen bunu yapma zorunda. Sonunda zaten herkesi sakinlestirmeye calisip yolladi

Biliyorum da mesela şu Donk'un kendini attığı bir pozisyon vardı,hani öyle ahım şahım bir müdahale yoktu ortada

Elbet Galatasaray kaptanı olarak bizi savunmak zorunda sahada lakin bunu alışkanlık edinmeye başladı.Her pozisyona itiraz edilmez.Uzun süreçte bize yarardan çok zarar getirecektir.Kendisine bu husus hakkında uyarı yapılmalı

Kaptan oldugundan hakemle konusmasi dogal

Ama hakemlerimiz bunu idrak edemiyor

Kaleciyi kaptan yapmak da bu yuzden cok iyi bir fikir degil

Bunlar hep 1. kaptanımız olmadığı için maalesef. Daha doğrusu as takıma giremediği için sorumluluk Nando'ya kalıyor. Esasında liderlik yapabilen oyuncumuz da pek yok. Biraz Donk'ta görüyorum o ışığı. Oynadığı maçlardaki başarı yüzdemiz tesadüf değil.

Bunlar hep 1. kaptanımız olmadığı için maalesef. Daha doğrusu as takıma giremediği için sorumluluk Nando'ya kalıyor. Esasında liderlik yapabilen oyuncumuz da pek yok. Biraz Donk'ta görüyorum o ışığı. Oynadığı maçlardaki başarı yüzdemiz tesadüf değil.

Donk biraz fazla gamsiz bence bu is icin

Luyindama dogru cevap ama onu da 6 ay icinde gencecikken kaptan yapmak garip olur

Donk biraz fazla gamsiz bence bu is icin

Luyindama dogru cevap ama onu da 6 ay icinde gencecikken kaptan yapmak garip olur

Kaptanlık verilsin demek için yeterli değil tabi ama eski halinden eser yok. Takım içi lider kim desen hali ve tavrıyla en yakın isimlerden bence. Fatih Terim gelmeden önce sezon sonu gelsin de yol verelim gözüyle baktığımız adam hem de. Cidden enteresan.

33 yaşına geldi ama hala penaltıda nasıl duracağını bilmiyor. Aleksic'in ortaya attığı bence kötü penaltıyı bile tutamadı. Sürekli ters köşeye yatıyor.

Gerçekten iyi penaltı olsa neyse ama kötü penaltıları bile tutamadı. Ljajic'in ligin ilk yarısında kullandığı penaltı da oldukça kötüydü.

33 yaşına geldi ama hala penaltıda nasıl duracağını bilmiyor. Aleksic'in ortaya attığı bence kötü penaltıyı bile tutamadı. Sürekli ters köşeye yatıyor.

Gerçekten iyi penaltı olsa neyse ama kötü penaltıları bile tutamadı. Ljajic'in ligin ilk yarısında kullandığı penaltı da oldukça kötüydü.
Penaltiyi da ilk dk larda tuttugu top ile de egalize ediyor. Penalti da les yapilanacak birsey yok

Gsc yine formunda biri çıkar penaltıdan gol ben de atarım Diagne ne işe yarıyor der, öteki çıkar penaltı kurtaramıyor bu nasıl kaleci ben olsam yarısını çıkartırdım der.

Harun gereksizi gibi rakip topa vurduktan sonra uçsaydı penaltılarda en az 2 penaltı çıkarırdı bu sezon.

Zaten köşeye gidenlere yapacak bir şey olmuyor genelde ama bazı kekolar ortaya falan vuruyor o yüzden önceden tahmin usulü atlamaya gerek yok bence. Bu tarz keko penaltısı bu sezon 4 defa kalemize geldi en az ikisini rahat çıkarırdı.

Herkes ister ki kaleciler gol yemesin, penaltıyı frikiği filan hep çıkarsın ama şu an bu adama bu yüzden takılması ve 2-3 arkadaşın özellikle en iyi maçlarından sonra bile gelip bu konuyu zikretmesi garip.

Yan topları, oyun kurmasını eleştir filan da penaltı kurtaramaması ile adama sallamak enteresan.

Merak ediyorum ne bileyim Buffon'un, Casillas filan kaç penaltıda kaç top çıkarmıştır mesela.

Bu durum penaltı kaçıran oyuncuya yüklenme meselesinde de böyle.

Şimdi insanlar Diagne'nin rezalet oyununu överken ama Gomis penaltı atamıyordu bu atıyor diyor.

E şimdi size sorayım penaltı atamayan Gomis ve penaltı kurtaramayan Muslera paketi bir tarafta, penaltıları atan Diagne ve penaltı kahramanı Harun bir tarafta hangisini tercih edersiniz?

Muslera olmasa şu takım 2 şampiyonluğu daha azdı.

Gomis olmasa da en az 1 tane eksiktik.

De Gea, Curtuois filan ortada işte Muslera'dan iyi kaç adamı alıp geleceksiniz şu şartlarda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt