#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazmak istemiyorum ama muslera’nin hatalari basladiysa altindan genelikle hoca degisimi cikiyor

Tudor dönemi de yapti bunlari

Bilerek yapiyor demiyorum yanlis anlasilma olmasin muslera bu takimin efsanesi ama öyle kritik yerlerde hatalar yapiyor ki bu isin sonu hoca degisimine kadar gidiyor
Çok ilginç renktaş.Bu sebeple upladım

Hatalı olduğu hususunda hemfikiriz ama bir takımda kalecinin devamlı libero gibi takılması da çok normal bir durum değil zaten çıkışlarda zaafı var devamlı aynı pozisyonlara düşünce hata yapma olasılığı artıyor maalesef..
Hatalı paslarina bir yorum yapamıyorum artık insan bir yerden sonra akillanir 50 kere aynı şeyi denemez..

Rakibin ön alan baskisindan kurtulmak icin stoperlerin arasina giriyor,oyun kurulumunda normal bir durum bu

Son dönem de özelikle bjk macindan sonra akillandi cizgilere uzun oynuyor dogrusunu yapiyor ve basarili oluyor

Ama kopenhag macinda yaptigi bana göre her kalecinin basina gelebilir pas hatasi yapti,gelip gol olmasi da bizim sanssizligimiz

Ayagiyla ilgili bir elestirim yok muslera’ya ama sacma sapan cikislari konusunda elestiriyi hak ediyor

3 gün arayla ayni golü yedik,kopenhag’in ikinci golu ve basaksehir’in golü

Hatali goller dönemine girdigi zaman özgüven sorunu yasiyor ve takima zarar verecek duruma geliyor

Umarim 2 mac ile kalir hatalari ve toparlar

Molde maçının kahramanlarındandır. Son iki maçtaki hatalı 2 çıkışı dışında başka hatası yoktur. Kaptanımızdır.

Fenerin kalecisi olsaydı stada taht üzerinde taşırlardı.

MAÇIN YILDIZIYDIN KAPTAN (C)
3 puan için teşekkürler. Allah cl de yardımcın olsun ihaleyi sana bırakacak gözü dönmüş bir güruh var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt