#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir.

En önemlisi ise Hagi'nin imza attığı gündür. Sonrasında herhalde Muslera gelir.

Metin Oktay'ı başa koyarım, sonra Fatih Terim'in TD imzası gelir, ardından Hagi. Muslera da 4.lük için kapışır bana göre.

Bir kaleci takımı şampiyon yaptığı gibi Karius gibi karpuzcu olası varsa da şampiyonluktan eder. Defans kaleciye güvenmediğinden doğru oynayamaz. Sonrasında en uç adama kadar gider bu güvensizlik.

Metin Oktay'ı başa koyarım, sonra Fatih Terim'in TD imzası gelir, ardından Hagi. Muslera da 4.lük için kapışır bana göre.

Bir kaleci takımı şampiyon yaptığı gibi Karius gibi karpuzcu olası varsa da şampiyonluktan eder. Defans kaleciye güvenmediğinden doğru oynayamaz. Sonrasında en uç adama kadar gider bu güvensizlik.
Yakın tarih ve sadece futbolcu transferi olarak söyledim. Yoksa tabi ki Metin Oktay 1 numaradır. Metin Oktay'dan önce Galatasaray'ın taraftarı bir kale arkasını dolduramazmış.

Gece gece nerden aklıma geldi bilmiyorum ama hüzünlendim birden.

Bu adam bu sene 34 yaşına girecek, bir kaç sene sonra bizi bırakacak ve biz bir boşluğa düşeceğiz.

sent via GSC
herif saka maka 9cu sezonunu oynuyor. ilk geldiginde 9 sezon oynayacak felan hic dusunemezdim. ama 9 guzel sezon oldu, bunlari dusunmek lazim tarihin en iyi kalecisi bundan sonra gelen her kalecinin bir olcusu olacak nando.
ama 1 senedir diyoruz su adamin sozlemesini uzatin seneye bitiyor nurinin dedigi gibi 5-6 sene daha oynar yav buffonu gorduk bugun

liseye basladigim sene gelmis nando ya dusundukce insan bi yasli hissediyor zaman anlasiyin kayip oluyor :asd:

2007-2011 arası:
Aykut-Orkun-Zapata-De Sanctis-Leo Franco-Ufuk oynamış kalede.

Şimdi geriye dönüp baktığımda 9 sezon oynanmış, kaleci transferinin lafı bir kere bile geçmemiş. Gerçi Muslera'yı satalım Onur'u alalım diyen tayfa vardı bir ara ama onda da sebep Muslera'nın kötü olması değil tam tersi iyi para etmesiydi.

Kaptan

:hat:

2007-2011 arası:

Şimdi geriye dönüp baktığımda 9 sezon oynanmış, kaleci transferinin lafı bir kere bile geçmemiş. Gerçi Muslera'yı satalım Onur'u alalım diyen tayfa vardı bir ara ama onda da sebep Muslera'nın kötü olması değil tam tersi iyi para etmesiydi.

Kaptan

Buna rağmen biraz formsuz dönem geçirse maaşı başa kakıldı hep. Kaleci gibi tutturması zor bir bölgede 10 yıla yakındır oynuyor. Kalmaya niyeti varsa 5 yıl daha rahatlıkla oynar. Kazandığı paranın hakkını vermesi bir yana kendisi olmasa o bölgeye saçma sapan bir ton adam alıp dünyanın zararını ederdik.

2007-2011 arası:

Kaptan

Ben de ilk iki sezonundan sonra mı ne yabancı sınırından dolayı bu düşünülebilir diyordum. Onur'u o zamanlar gerçekten beğeniyordum, sonradan epey bozdu hem kaleci olarak bayağı bir geriledi hem de karakter olarak ADAM mensuplarından olduğunu gösterdi.

Iyi ki böyle birşey gerçekleşmedi..

sent via GSC

Takımın en büyük silahı açtı demiştik şampiyonluk modunu her şey çok daha güzel olacak , bu takım üst üste üçüncü sene de şampiyon olacak , ellerine sağlık Aslan Muslera.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt