#1 Fernando Muslera (K) - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maç içinde sinirlenince tabii herkese laf ediliyor , icardiyi bile siliyordum fakat kaptanla ilgili dediklerimi maç sonuna rağmen hala söylüyorum.Uzatılmamalı ve ayrılmalı artık kafa dinlesin o da biraz.En büyük 5 efsanemizden biri derim kendisi için ama bu sezon şampiyon olup güzel bir veda olmalı , vucüt belli bir süre sonra sıkıntı yaşıyor ki kendisi de artık evini özlüyor büyük ihtimalle

Yediği ilk gol felaket 2. gol da çıkarılabilir bir pozisyondu hele hele bi pozisyonda kaleyi falan boşalttı o büyük rezaletti. Kötü gününe geldi diyelim.

Seson sonu uzatalim cuzi bi miktara diye dusunuyodum da yok aga.Sicmayi birakti ustune tuy dikti bide oyle kotuydu bugun.Sampiyonlugu verecekti nerdeyse herif. Gecmiste yaptiklarina saygimiz sonsuz da hem istedigi para hem de sacma sapan yaptigi islerden dolayi sene sonu vedalaşalim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet 2 golde hataliydi bende aynisini dedim mac konusunda ama sezon sonu gitsin, yeni kaleci gelsin falan diyenler bos yapiyor. Getirecekleri suan en fazla bir karpuzcu olur sonra yine gelip yonetime soversiniz iyi bir kaleci bulana kadar Fener ve Bjk sampiyonluklari izlersiniz. 1 sene daha rahat goturur hala ligin en iyi kalecisi ve genel olarak iyi performans veriyor bu sezon.

Oyle Ugurcan veya Altay gibi kalecileri isteyenler var onlar zaten saka olmali.

Kalecilerin kaderi işte hatalı gol yiyince önceki maçlar unutuluyor hemen. Bence de çok kötüydü ama milyonlar bağlayıp alacağımız kaleci ne kadar iyi olacak şüpheli, hâlâ fit haldeyken ve oynamak da istiyorsa devam etmemiz lazım.

Maşallah dedik anında nazar değdi ilk kez bu sene yan toplarda hata yapmıyordu bugün yediğimiz ilk gol de hata ikinci golde hata üçüncü golde baskı yokken gitti topu rakibe attı hata dondu gol oldu arada bir pozisyonda illeri çıktı kaleyi boşalttı gerçekten bu seneki en kötü maçıydı kurtarış yapmadı bu maç sanki

Üst Alt