1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!


GsTV 1 Kasım gününden itibaren yayınına Dijiturk platformunda şifresiz olarak devam edecektir.

Kaynak:Gökmen Özdenak-Telegol

Böylece gerçekten çok büyük bir yanlıştan ve saçmalıktan dönülmüş oldu.
 
Cevap: 1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!Sadece DigiTürk'te devam etmesi, şifrenin kalktığı anlamına gelmez ki. Bir nevi yine şifre veya bir engel var.
 
Cevap: 1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!Digiturk aboneleri izleyebilecek bu yine şifreli olacağı anlamına gelir. Sadece aylık 5 tl lik üyelik sistemi kalkacak. Yani her uydusu olan izleyemeyecek maalesef, dediğine göre
 
Cevap: 1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!Saçmalık olur Türkiyede kaç kişinin evinde dijiturk var taş patlasa 500 bin kişiinin dijıturk uydusu var .. diğerleri karttan maç izliyodur falan.. 500 bin kişiden sebep böyle bişe yapılıyosa.. diyecek bişe yok.. 500 bin kişi 70 milyon kişiden daha değerli.. Bu zamanda herşey para olmuş yazık yazık..
 
Cevap: 1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!Saçmalık olur Türkiyede kaç kişinin evinde dijiturk var taş patlasa 500 bin kişiinin dijıturk uydusu var .. diğerleri karttan maç izliyodur falan.. 500 bin kişiden sebep böyle bişe yapılıyosa.. diyecek bişe yok.. 500 bin kişi 70 milyon kişiden daha değerli.. Bu zamanda herşey para olmuş yazık yazık..git digitürk al kardeşim ozaman :D
 
Galatasaray TV 1 Kasım'dan itibaren şifresizDun gece Kanalturk'te yayınlanan Telegol programındada bahşi geçmişti sanırsam 1 Kasım'dan itibaren sadece Digiturk üyelerine açık olacak ve boylece daha önce Aylık 5 TL olan GS TV tum ızleyıcılere acılmıs olacak.Yanlıs bı bılgı verdım ıse duzeltınız eger yanlıs ise tum arkadaslarımdan ozur dılerım.
 
Cevap: 1 Kasımdan itibaren GSTV şifresiz!Saçmalık olur Türkiyede kaç kişinin evinde dijiturk var taş patlasa 500 bin kişiinin dijıturk uydusu var .. diğerleri karttan maç izliyodur falan.. 500 bin kişiden sebep böyle bişe yapılıyosa.. diyecek bişe yok.. 500 bin kişi 70 milyon kişiden daha değerli.. Bu zamanda herşey para olmuş yazık yazık..3 buçuk milyon. Taş çatlamış.
 
Üst Alt