1. Lig 17/18 Play-Off Finali | Gazişehir FK (4) 0-0 (5) BB Erzurumspor | MS | 19 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İki tane anadolu takımının final maçını ne diye Bursa'da yaparsınki?
Herhalde Tribünler büyük ölçüde boş kalsın diye yapıyorlar.

İki şehrinde taraftarları İstanbul da baya fazla koy işte finali İstanbul'a.
hem anadolu'dan gelenler uçakla rahat bir şekilde ulaşım sağlasın hemde istanbul'da ki seyircileri tribünleri doldursun.

Erzurum gelir umarım yıllar sonra ligde olmaları renk katacaktır zamanında Jardel gol show yapmıştı şimdi de Gomis yapar aynısını gelenek bozulmaz ... Gaziantepspor gelmesin Fenerbahçe'ye iki maçta 6 puan hediye kampanyasina devam ederler ...

Dogru ama erzurumspor a elenmisligimiz de var

Erzurum deplasmanları eskiden korkunç kötü oluyordu kış aylarında.

Altan ısıtma yapmışlar sonunda iyiki.

Bahsettigin stadyuma alttan isitma yapmadilar , bu sifirdan insa edilen yeni bir stadyum , 5-6 senelik filan olsa gerek

Gaziantepsporu özledim belki onu anımsarız.
Haydi Gazişehir.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir konu dolasiyor , eger gazisehir lige yukselirse ismini gaziantep yapabilir mi ?

Bu erzurum stadında kazanamayız yine iğrenç kamera açısı olan stadlardan biri

Erzurum gelir umarım yıllar sonra ligde olmaları renk katacaktır zamanında Jardel gol show yapmıştı şimdi de Gomis yapar aynısını gelenek bozulmaz ... Gaziantepspor gelmesin Fenerbahçe'ye iki maçta 6 puan hediye kampanyasina devam ederler ...

Dogru ama erzurumspor a elenmisligimiz de var

Erzurum deplasmanları eskiden korkunç kötü oluyordu kış aylarında.

Altan ısıtma yapmışlar sonunda iyiki.

Bahsettigin stadyuma alttan isitma yapmadilar , bu sifirdan insa edilen yeni bir stadyum , 5-6 senelik filan olsa gerek

Gaziantepsporu özledim belki onu anımsarız.
Haydi Gazişehir.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir konu dolasiyor , eger gazisehir lige yukselirse ismini gaziantep yapabilir mi ?

Bu erzurum stadında kazanamayız yine iğrenç kamera açısı olan stadlardan biri

Bana sorduğun soruyu cevaplayayim.
İsmini yapamaz diye biliyorum. Ayni kulüp isminden 2 tane olabiliyormu ? Sanmıyorum. Ama anımsatır ya. Renkleri olsun stadı olsun.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Su an iyice asagiya dusen gaziantepspor klubunun isminin degistirilmesi soz konusu diye okuduydum zaten

Yani 2 tane ayni isimde takim olmayacak ama birbirleri ile de degismeyecek

Eski kayseri ile erciyes ornegine benziyor ama tam aynisi degil

Su an iyice asagiya dusen gaziantepspor klubunun isminin degistirilmesi soz konusu diye okuduydum zaten

Yani 2 tane ayni isimde takim olmayacak ama birbirleri ile de degismeyecek

Eski kayseri ile erciyes ornegine benziyor ama tam aynisi degil

Gaziantepspor borçlarını ödeyecek durumda değil, bu yüzden BAL'a kadar düşüp borçların sıfırlanması durumunu kolluyorlar. İsim değişikliği o zaman olabilir herhalde. Çok da önemli değil aslında bu sezondan itibaren Gaziantep'in takımı Gazişehir Gaziantep Futbol Klübüdür. Erzurum da renk katacaktır Superlig'e ama GFK yeni yönetimi ve şehirin tam desteği ile kalıcı hatta ilk 5 hedefleyen bir takım olacak önümüzdeki yıllarda. Hayırlısı diyelim...

Gaziantepspor'un Fenerbahce'ye sürekli yenildigini hesaba katarsak su macta memleketi Gaziantep olmayan Galatasaraylinin süphesiz Erzurum'u desteklemesi lazim. Ayrica farkli sehirlerden takimlarin olmasi güzel. Sürekli düsen cikan takimlar ayni, Rize Antep vs. olmamali.

Harbiden 2012 Süper Kupa finali Erzurum'da oynanmıştı, yazın fena değildi stadyum :D

Galatasaray-FB_Skupa.jpg

185317_erzurumspor.jpg

202672.jpg

Favori Gazişehir. Bana göre Rize ile beraber en iyi kadro Gazişehir'deydi. Sezonun ilk yarısını o kadar kötü geçirdiler ki.. Sanırım 17 maç sonunda 20 puanları vardı. İkinci yarıda kendilerinden bekleneni yapmaya başladılar ve Playoff'a girdiler.

Erzurum ise Osman Özköylü ile başladı. Ancak hem stadın passolig sistemi olmadığı için açılmaması,hem transfer yanlışları yüzünden kötü başladılar. Yeni hocayla beraber ufak bir çıkış,ardından tekrar dalgalı bir performans vardı.

Son 8-9 ise özellikle Nobre'nin etkili oyunu,taraftarın stadı doldurması ve 2-3 maçta son dakika galibiyetleri bir anda kimsenin beklemediği şekilde Play-Off'a soktu Erzurum'u.

Ligin bitimine 5 hafta kala Ümraniye'ye son dakikada 2-1 yenildikten sonra sanırım 7-8 puan fark vardı 6.ile. Ardından 5 maçta 13 puan ve Altınordu'nun sürekli kaybetmesi ile girdiler.

Ben yine de Gazişehir'in daha favori olduğunu düşünüyorum. Kadrosu çok çok daha iyi. Ama finallerde her şey olabilir.

Üst Alt