1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

5b9f1d44dc34b5c3ea5f933b88d02a1a.jpg

Düşme yarışında sezonun en kritik maçında Samsunspor 2-1 önde. İlk 15 dakikada müthiş taraftar atmosferiyle 2 tane kornerden gol buldu Samsun ama Denizli oyun olarak çok daha iyi gözüküyor.

2.Yarısı çok gergin geçeceği kesin. Fırsatı olan izleyebilir. Samsun'a beraberlik bile yetmez.

ilk mac 0-0 bitmisti , beraberlikte ikili averaj esit ama 2 hafta kaldi ve denizli 5 averaj onde ve golu de fazla .. 6 averaj kapamasi lazim samsunun beraberlik durumunda

yenerse hem 3 puan hem 2 li averaj alacak ve maglubiyet kredisi olacak

gerci eskisehir ve adana demir de var

trabzonlu kaleci maçı vermek için epey uğraşıyor samsuna ama olmadı henüz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samsun-Denizli 2-2 bitti. Samsun düştü denebilir artık. Puan eşitliğinde ikili averaj eşit ama genel averajda üstün Denizli.

Haftaya da Gaziantespor ile oynacaklarını düşünürsek 38 garanti denebilir. Samsun artık Giresun ve Ümraniye maçlarında 6 puan çıkarıp Denizli'nin son hafta Bolu deplasmanında puan kaybını bekleyecek.

AGücü 4.sıradaki Gazişehir'i paramparça etti 4-0 ile.. Kalan 2 maçı Manisaspor ve ADS. Manisa'yı zaten yenerler, ADS ise hala rahat değil ama haftaya bir şekilde garantiler bence. Üstelik ADS ile evinde oynayacak. Yani bana göre 65 puan yapar AGücü.

Ancak maçlarını kazanması yetmeyecek AGücü'ne. Ümraniye'nin en azından 1 maçta takılması şart. Şu an oynanan maçta Balkes'e karşı 1-0 öndeler. Diğer 2 maçları Rize ve Samsun.

PlayOff yarışı ise bir anda kızıştı. Erzurum kritik galibiyetiyle Altınordu'nun sadece 3 puan gerisine yerleşti. Üstelik son hafta Altınordu-Erzurum maçı var. İnanılmaz maç olacak gibi. Gazişehir ve Bolu'nun PlayOff oynaması kesinleşti denebilir.

ankaragücü bundan sonra vermez. playoffa erzurum mu yoksa altinordu mu kalacak bu kaldi sadece.

erzurum deplasmanda az iyi oynasa ümraniye ile en kötü ayni puandaydi suan.

gazisehir gaziantepsporun yerini alan belediye takimi, altinordu ciksa hemen düser. ümraniyeyi ben istemiyorum.

erzurum playoffa kalsin ve finalde bolu ile oynasin, sahane olur.

ankaragücü bundan sonra vermez. playoffa erzurum mu yoksa altinordu mu kalacak bu kaldi sadece.

erzurum deplasmanda az iyi oynasa ümraniye ile en kötü ayni puandaydi suan.

gazisehir gaziantepsporun yerini alan belediye takimi, altinordu ciksa hemen düser. ümraniyeyi ben istemiyorum.

erzurum playoffa kalsin ve finalde bolu ile oynasin, sahane olur.

Urfa'ya da böyle dedin babayı aldık.

Üst Alt