1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Denizli'nin 90.dakika attığı golü gördüm.. Son yıllarda gördüğüm en iyi kafa gollerinden biri sanırım. Üstelik son derece kritik bir gol.

Denizli-46
Osmanlı-41
Gençlerbirliği-41
Ümraniye-38

Bu dörtlüden ikisi çıkacak gibi. Gençlerbirliği eğer evinde Osmanlı'yı yenseydi şimdi 46-44-38-38 olacaktı. Muhtemelen Gençlerbirliği hem kendini hem Denizli'yi kurtaracaktı ama şimdi işini ciddi biçimde zora soktu. Üstelik ikili averajı da gitti.

4 maç 0 puan ikinci yarıda. Bu gidiş iyi değil. Osmanlı çok formda. 10 maç 28 puan. Denizli buradan bırakmaz gibi ama diğer üç takım arasında ciddi çekişme olacak.

Denizli-46
Osmanlı-41
Gençlerbirliği-41
Ümraniye-38

Bu dörtlüden ikisi çıkacak gibi. Gençlerbirliği eğer evinde Osmanlı'yı yenseydi şimdi 46-44-38-38 olacaktı. Muhtemelen Gençlerbirliği hem kendini hem Denizli'yi kurtaracaktı ama şimdi işini ciddi biçimde zora soktu. Üstelik ikili averajı da gitti.

4 maç 0 puan ikinci yarıda. Bu gidiş iyi değil. Osmanlı çok formda. 10 maç 28 puan. Denizli buradan bırakmaz gibi ama diğer üç takım arasında ciddi çekişme olacak.

Hatay'ın şansı var mı sence play-off'tan?

Hatay'ın şansı var mı sence play-off'tan?

geçen hafta Denizli'den 90'da gol yediler. Bugün de Gazişehir'i yenseler bile ilk iki şansları vardı ama şu an Playoff'a kalmak tek hedefleri gibi.

Çıkar mı? Çıkabilir. Savunma olarak bence ligin en iyi takımı. Kadroları dar ama takım olmayla kapatıyorlar bu açıklarını.

Stadları da rakipler için dezavantaj. Ancak benim adayım Gazişehir. Kadro olarak Gençlerbirliği ile beraber en iyisi. Hatta belki Gençlerden bile iyi. Puan durumunda geride kalmaları hayal kırıklığı ama form tutarlarsa onlar çıkar. Moussa Sow,Del Valle,Poepon,Oğulcan gibi hücum hattı var. Bjarnason'da bu lig için iyi orta saha. Para sorunları da yok.

Hatay çıkamasa bile bu sene için çok başarılı bence ama çıkarsa peri masalı gibi olur. Bakalım ne olacak..

Ümraniye kazanarak ilk 2 şansını sürdürdü. Hatay son şansını da kaybetti. Tek şansı artık Playoff.

Gecen hafta Giresun'u yenecektik, bizden gecti artik. Fiksturumuz cok zor, su fiksturden canli cikmamiz imkansiz:

Gencler (D)
Trabzon
Karabuk
Denizli (D)
Gazisehir

Daha Hatay, Osmanli ve Altinordu deplasmanlari duruyor. Son uc hafta kume dusme hattindaki Elazig, Istanbul ve Afyon'la oynuyoruz. Gerci o zamana kadar dusenler belli olabilir.

Özetlerden gördüm şimdi Altay'lı Paixao öyle bir gol atmış ki.. Aman allahım,aman allahım. Dakika 90+3 maçın son atağı artık, hakemin düdüğü ağzında ve inanılmaz ötesi bir bireysel beceri golü atmış.

Bu adamın nasıl bu kadar underrated kaldığına şaşırıyorum. Bakın çok net söylüyorum, ligdeki her takımda oynar. Dün attığı golle buna tamamen kanaat getirdim.

Süper Lig'de bu kadar leş forvetler varken kimse devre arası bile akıl edememiş bunu almayı. Garip bir şey. İzlemeyenler mutlaka izlesin, tam bir golcü golü.

7'de başlayacak Eskişehir-Denizli maçı kapalı gişe olacakmış. Eskişehir transfer dosyasını açtıktan sonra morallendi. Denizli ise zaten lider. 5 puanlık farkı korumaya çalışacak.

Atmosfer için izlenir başak maçına kadar.

bugün Hatay kazanınca ADS'nin playoff şansı iyice zora girdi. Bu kadar para harcayıp playoff'a bile girememek rezillik.

Süper Lig'de nasıl Fenerbahçe büyük rezillik yaşıyorsa, bu ligde de ADS onu yaşıyor.

Siyasete yakın,futboldan anlamayan birini başkan yapınca başarı gelmiyor işte.

bugün Hatay kazanınca ADS'nin playoff şansı iyice zora girdi. Bu kadar para harcayıp playoff'a bile girememek rezillik.

Süper Lig'de nasıl Fenerbahçe büyük rezillik yaşıyorsa, bu ligde de ADS onu yaşıyor.

Siyasete yakın,futboldan anlamayan birini başkan yapınca başarı gelmiyor işte.

dün böyle dedim ama bugün hiç beklediğim bir işi yaparak Altınordu'yu 3-0 yendiler. 6.sıradaki Altınordu ile farkı 4'e indirdiler. Berabere bile kalsalar şansları bitecekti ama bu skor şans doğurdu.

Üst Alt