1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

sanmıyorum

hataysporu millet dövdükçe iyice forum üyelerine saldırır
o zaman reyimizi can güvenliğimizi korumak adına gaziayıntepten yana kullanalım

Galatasarayımız adına kötü deplasman olacağı gerçeği sebebiyle Hatay'ı istememek akılcı olabilir ancak şehir takımının yarattığı heyecan bambaşka olacağı için Hatayspor'u sonuna kadar destekliyorum. Bu doğrultuda Serkan Şafak'ın Göztepe güzellemelerini bugün daha iyi anlıyorum!

Gazişehir Gaziantep ile Gaziantepspor'u karışıtırıp da 4-3 lük maçı falan gündeme getirmeyin çok rica edeceğim. Gazişehir yönetimi bambaşka bir yönetim. Gaziantepspor 3.lige düşüp kapanıp tarih olacak. Gazişehir superlige çıkarsa aslanlar gibi mücadelesini verir.
Hatay daha güçlü ama tek maç hiç belli olmaz inşallah biz çıkacağız.

Gazişehir Gaziantep ile Gaziantepspor'u karışıtırıp da 4-3 lük maçı falan gündeme getirmeyin çok rica edeceğim. Gazişehir yönetimi bambaşka bir yönetim. Gaziantepspor 3.lige düşüp kapanıp tarih olacak. Gazişehir superlige çıkarsa aslanlar gibi mücadelesini verir.

Güzel bir rekabet olur inşallah bölgedaşım.

Sey etmek gibi olmasin da ben gecen sene Umraniye Gazisehir macini izlemeye gitmistim yeni stadyuma her yer bombostu. Konustugum Antepliler de bu takim bizim takimimiz degil bizim takimimiz Antepspor diyordu. Zaten eski stadin yeri falan da cok guzel. Ben bu Gazisehir'e alisamadim belediye takimlari sevimsiz oluyor

Finaldeki takımlar için ufak analizimi söyleyeyim, maç günü maç analizini yaparız;

Hatay bana göre lige çıkan Gençler ve Denizli dahil ligin en ne yaptığını bilen takımı. Hatta Süper Lig'deki çoğu takımdan daha iyi oynuyorlar. Ligin ilk yarısı yeni çıktıkları için biraz bocaladılar. İkinci yarıda da örneğin içerideki Denizli maçında 90.dakika gol yiyip berabere kaldılar. Bu ligin en önemli özelliği olan zenci hücumcudan yoksunlar. Hatay gibi şehire yabancı getirmek çok zor. Bütçesi de ligin ilk 6-7 takımından biri değil. Neredeyse elle tutulur hiç yabancısı yok. 2 tane iyi yabancısı olsa direkt çıkarlardı.

Gazişehir ise 2 sene önce belediyeden Konukoğlu ailesine geçti ve şirketleşti. Belki de ligin en çok para harcayan takımı olabilir. Geçen sene penaltılarda kaçırdılar Süper Ligi. Bu sene daha çok hırslandılar. Çok daha fazla para ayırdılar. Belediyede ayrılsa bile hala destekliyor. Sow,Del Valle gibi adamlar yedek kalıyor. Düşünün kaliteyi artık. İlk 2'den çıkmak istediler ama çok geri kaldılar. Az daha Playoff bile zorlaşıyordu.
Canı istediğinde bir anda 2-3 yapabiliyor ama bazende olmadık puanlar kaybediyor. Bu sebeple Hatay'ın 8 puan gerisinde kaldı ligde.

Ben şimdilik favorim Gazişehir diyeyim, nedenleri de perşembe günü detaylı anlatırım.

Üst Alt