1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 206 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Hic takip etmedim detaylica ama Hatay'in Osmanli macina bakmistim, fazla umit vermediler.
Sonraki 3 hafta
Ads d
Erzurum e
Altay d
Su 3 mactan 3 puan alirlarsa cikariz.
Adana maci insallah bizim maca denk gelmezse izlenir. Guzel gerilim olur

O sene bu sene!
adana demirspor sortitoutsi ile ilgili görsel sonucu

Goztepe var zaten, Izmir simdilik tek takim yeter.
Hatay
Ads
Bursa
Benim gonlumden gecen bu sekilde. Bursa bu lige her zaman renk katar.
Fakat Basak ve Kasimpasa dusup Altay gelsin :)
Ben de bursa diyecektim ama rizeyi dusuren bursa idi trabzonla sike yaptilar o yuzden beter olsunlar. Altay-goztepe guzel cekisme olur bence cok uzun zamandır buralarda degiller goztepenin taraftarlari cok havalandı altay gelmeli bence

Ben de bursa diyecektim ama rizeyi dusuren bursa idi trabzonla sike yaptilar o yuzden beter olsunlar. Altay-goztepe guzel cekisme olur bence cok uzun zamandır buralarda degiller goztepenin taraftarlari cok havalandı altay gelmeli bence
Altay'in stadi biterse 2022 olabilir. Aslinda aklima geldi de Bursa'nin hala borclari varsa gelmesin. Borclari eritip ciksinlar. Adamlar 10 yildir borc batagindalar. Dedigin gibi
Hatay
Adana
Altay gelsin

Adana değil Adanademirspor!

Kadıköy’de fenere koyduk seriyi bozduk..

Burada da şampiyon olup süper lig özlemini bitireceğiz inşallah !

O sene bu sene..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Simdi fiksture baktim da A. Demir bu hafta yenerse
27
28
29
Su 3 haftadan 9 puan cikarir gibi.
Hatay da 30, 31, 32, 33. haftalarda daha rahat gibi.
27
28
29
Su 3 mactan 4 veya 5 puan cikarsak cikar gibi.

bursa büyük avantajı kaybetti. Hatay,Erzurum,ADS,Karagümrük hepsi kendi arasında oynayıp berabere kalmışken evinde İstanbulspor'u yenemedi.

Artık buradan şampiyonluk çok zor. Akhisar yarın kazanırsa potaya girer.

bursa, balkes deplasmanında 2-0 önde. Erzurum ve Hatay da yenilince lig yeniden başlıyor gibi. Yarın ADS-Akhisar maçı acayip olacak şimdi.

lig bir anda alev aldı. Hatay,Erzurum,ADS kaybetti. Bursa,Karagümrük,Akhisar,Altay kazandı. 9.Giresun sonrası ligden kopmuş gibi duruyor.

Hatay belki son 3 haftada 1 galibiyet alsa işi bitirecekti ama sadece 2 puan alabildiler. Erzurum deplasmanda bir türlü kazanamıyor, üstüne birde içeride yenilince hoca gitti. Bursa 4 maç sonra kazandı. Akhisar 4 maçtır kazanıyor vs.

İnanılmaz bir 6 hafta bizi bekliyor.

Üst Alt