1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

trt'de maçlarının da verilmesiyle bursaspor maçlarını herkes izliyor. Genç,hücum oynayan bir takım. Yönetim ve taraftar umarım bunu bozmaz. Devre arası transfer tahtasını açmak yapılacak en büyük kötülük olur.

Varsın bu sene playoff oynamasın takım, ne olacak? Geçen sene doldular 30 yaş üstü topçuları, daha fazla borç çıkardılar.

altay çok geride kaldı. Korona vs. yıpratmış olabilir ama bu sene oldukça zayıf bir lig var. Altay'ın puanı oldukça düşük.

Bursaspor sadece genç kadrosuyla playoff'u zorluyor. Altınordu geçen sene son maç düşmekten kurtuldu, bu sene 2.sırada

bursa %99.999999luk kacirdi sanirim kapacak kalenin icinden auta atti :p
ali akmanda ben son 2-3 mactir sey goruyorum izlendigini begenildigini istendigini biliyor iyice motive oluyor ama karar vermesini kötü etkiliyor bazi pozisyonlarda

40 dakikadır Eskişehir maçını izliyorum Eskişehir kalesinde Ekrem diye bir oğlan oynuyor ayakları bayağı iyiymiş. Sene sonu gurbetçi Fatih'in yerine düşünülebilir. Bizim Mehmet Özcan'ın ise adını bile duymadım 40 dakikada.

Üst Alt