1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Cevap: Bank Asya 1.Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Denizlili taraftarlar Tribün dergide ,tribün muhabbeti yapıyorlardı gördük yine boş tribünlere oynadılar birde lig başında biz kesin çıktık,bankasyanın barcelonası falan diyorlardı..Şimdi herkez bir tarafıyla gülüyor burası bankasya.

Yarın yenersek lideriz..

Denizlili taraftarlar Tribün dergide ,tribün muhabbeti yapıyorlardı gördük yine boş tribünlere oynadılar birde lig başında biz kesin çıktık,bankasyanın barcelonası falan diyorlardı..Şimdi herkez bir tarafıyla gülüyor burası bankasya.

Yarın yenersek lideriz..

Denizli taraftarı boştur, herhangi bir tribün kültürüde yoktur bu şehirde, 90 dakka rakibin tezahuratları yankılanır Denizli'de sonra 5 tane sopalı pankart açıp tribün yaptık derler, açıkcası böyle maçları oturarak izleyen, ateşli taraftarı olmayan takımların üst liglere çıkmasını herşeyden önce bir futbolsever olarak istemem.

ligtvcomtrbankasya1ligp.png

Orduspor :tiphat:

Haftanın son maçı Adanaspor ile Kartalspor arasında Adana'da oynanacak.

TRT Anadolu naklen yayınlayacak.

2 maç eksiği bulunan Kartalspor'un alacağı bir galibiyet tırmanışın başlangıcı olabilir.Bu yüzden maça tüm güçleri ile asılacaklardır.Gol yemiyorlar.Var olan Erhan Şentürk ve Şadi Çolak'ın yanı sıra,Savaş Esen ve Önder Çengel ile hücum hatlarını güçlendirdiler.

Adanaspor üst sıralardan kopmak üzere.Durumları kritik değil ama.Giresun,Diyarbakır,Güngören gibi takımlar varken düşmezler asla.Belki üst sıralara tutunmaya çalışmak adına önümüzdeki 2-3 hafta iyi mücadele edebilirler.Fakat ben Adanaspor'u artık ligi tamamlamış olarak görüyorum.

İlk tercih beraberlik,sonra Kartalspor galibiyeti.

Adanaspor 2-3 Kartalspor

Kartalspor beklediğim gibi 3 puanı aldı.Çok hırslıydılar,yeni transferler takıma cuk oturmuş.

Adanaspor böyle giderse dibi boylar.

Goller ;

Kartalspor ; Erhan Şentürk , Semih Erdem (2)

Adanaspor ; Görkem Görk , Mbilla Etame

16 maçta 4 gol atan Kartalspordan tek devrede 3 gol yiyen Adanaspora sevgilerimi iletiyorum.

16 maçta 4 gol atan Kartalspordan tek devrede 3 gol yiyen Adanaspora sevgilerimi iletiyorum.

Adanaspor ile alakası yok.Hatta iyi mücadele ettiler diyebilirim.

Fakat Kartalspor çok değişmiş.Ligi 7.-8. falan bitirirlerse hiç kimse şaşırmasın.

Kartalspor gerçekten Adanaspor'dan kaliteli bir takım olmuş.

Adanaspor ile alakası yok.Hatta iyi mücadele ettiler diyebilirim.

Fakat Kartalspor çok değişmiş.Ligi 7.-8. falan bitirirlerse hiç kimse şaşırmasın.

Kartalspor gerçekten Adanaspor'dan kaliteli bir takım olmuş.

İzledim maçı zaten Cenk ,evet güzel maç oldu özellikle son yarım saat hareketliydi ama Adanaspor'dan bir halt olmaz uzun bir süre daha Süper Ligi unutsunlar . Geçen sene Buca'yla dalga geçtik , kedinin fareyle oynadığı gibi oynadık ama maç skoru 0-3 , sonra da averajla playofflara kaldık tabi malumunuz elendik. Bu sene kimi ucundan kıyısından tuttuysam takım balataları sıyırdı , en iyisi futbola ara vermek . Curling iyi gibi ...

Bolu şampiyon olur.Olamazsa bile ilk 2 'ye kesin girer diyorum ben.

çok fena bir lig oluyor.

Hem alt taraf,hem üst taraf karışık.

Giresun dibe vurdu.

Kartal toparlanıyor,üst sıralara tırmanmaya aday.

Altay kendini bulmaya çalışıyor.

Diyarbakırspor gitti diyebiliriz.

Adana böyle giderse dibi boylar.

Güngören inişli-çıkışlı.

Üst sıralarda Karadeniz'in 3 takımı mükemmel gidiyor.

Takipçileri Tavşanlı,Bolu,Antep ve Denizli çok iyi takımlar.

Hobaa! Mükemmel bir ikinci yarı bizi bekliyor.

Ferhat Kiraz ve Burak Akdiş'i çok beğeniyorum.

Ama Karadeniz ekipleri ilk 2'yi bırakmazlar. :)

Bolu'da Karadeniz bölgesinde.:) DOğu Karadeniz bırakmaz diyorsun yani.

Bakalım önceden kestirmesi zor bir lig yaşıyoruz.Çok rahat alacağını düşündüğümüz Denizli ne hallerde.Bakalım nasıl olacak?

Bolu'da Karadeniz bölgesinde.:) DOğu Karadeniz bırakmaz diyorsun yani.

Bakalım önceden kestirmesi zor bir lig yaşıyoruz.Çok rahat alacağını düşündüğümüz Denizli ne hallerde.Bakalım nasıl olacak?

Bolu'yu Marmara gibi düşündüm,doğru.

Evet Doğu Karadeniz.

Bolu iyi sinyaller veriyor.Kesin playoffları var bence.Fakat çıkarlar mı bilemem.

Semih Erdem oyuna girdi 3 puanı getirdi,Erhan Şentürk ile birlikte Galatasaray'ın alt yapıdan çıktı.Arifin yeğeni;),

Üst Alt