1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 373 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Ben yine de kıllandım. Çorum gelmeli
Saran Holding, ödenmemiş alacaklarını tahsil etmek üzere Kocaelispor Kulübü’ne haciz göndermiş kısa süre önce de Kocaelispor Kulübü’nün tem mal varlıklarına mahkeme kararıyla tedbir getirilmişti. Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, iş insanı Saadettin Saran’a gitti ve anlaşma sağlandı

Kocaelispor Kulübü’nün geçmiş yıllardan kalan borçlarından bir tanesi de Saran Holding’e olan borcuydu. Yine bir haciz şoku ile karşı karşıya kalan Kocaelispor’da Başkan Engin Koyun, yönetim kurulu üyesi Veli Başkurt ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ile birlikte Saadettin Saran’a gitti.

ÖDEME TAAHHÜDÜ YERİNE GETİRİLMEMİŞ
Yapılan görüşme oldukça olumlu geçerken, Kocaelispor’un 14 milyon TL’lik ödenmemiş borcu için anlaşma sağlandı. Söz konusu borcun ödenmemiş senetlerden oluştuğu, 2000’li yıllardan kalan yayın hakları ile ilgili olduğu kaydedildi. Kocaelispor Kulübü’nün yıllar içinde ödeme taahhüdünü yerine getirmediği bu sebeple Saran Holding tarafından Kocaelispor’a haciz ve tedbir kararı getirildiği öğrenildi.

HÜRRİYET'E DE TEŞEKKÜR ETTİ!
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kocaelispor Başkanı Engin Koyun “Kocaelispor’umuza hayırlı olsun, Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadettin Saran ile Kocaelispor’dan alacağı ile ilgili mutabakata vardık. Üstün gayretleriyle toplantıyı sağlayan, Kocaeli Milletvekilimiz Sn. Lütfü Türkkan’a, alacağın ön ödemesi konusunda desteklerini esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Sn. Tahir Büyükakın’a, ödemenin planlanmasında telefon açarak destek veren İzmit Belediye Başkanı Sn. Fatma Kaplan Hürriyet’e ve fedakarlıklarından dolayı Sn. Sadettin Saran’a teşekkür ederiz” dedi.

SÜPER LİG'DE BULUŞMAK TEMENNİSİYLE
Saran Holding'in sahibi Saadettin Saran da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kocaelispor ile Süper Lig'de buluşmak temennisiyle" notunu düştü.
tüm siyasi partilerden adamlar devreye girmis. pek sponsorluk gibi durmuyor

Üst Alt