#10 Dries Mertens - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Dries Mertens

Önümüzdeki sezon Süper Lig, Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi derken

Aşağı yukarı bu takım çok en az kaç maç yapacak bakalım;

38 Maç Süper Lig
6 Maç (TR Kupası Final'e çıktığımızı varsayarsak)
8 Maç Şampiyonlar Ligi

Yani minimum oynanacak 50 küsur maç var.

Haliyle Mertens yaşı itibariyle bu 50 küsur maçın sadece 10-15 tanesinde ilk 11 çıksa, 10-15 tanesinde de rotasyon oyuncusu/hamle oyuncusu olarak yer alsa yeterlidir bizim için.

Kendisinin kalitesi, takım içinde gördüğü saygı ve tecrübesinden bu şekilde muhteşem şekilde yararlanabileceğimize inanıyorum.

574c70c6554e96fa72d0f3bef88db782.jpg

Önümüzdeki sezon Süper Lig, Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi derken

Aşağı yukarı bu takım çok en az kaç maç yapacak bakalım;

38 Maç Süper Lig
6 Maç (TR Kupası Final'e çıktığımızı varsayarsak)
8 Maç Şampiyonlar Ligi

Yani minimum oynanacak 50 küsur maç var.

Haliyle Mertens yaşı itibariyle bu 50 küsur maçın sadece 10-15 tanesinde ilk 11 çıksa, 10-15 tanesinde de rotasyon oyuncusu/hamle oyuncusu olarak yer alsa yeterlidir bizim için.

Kendisinin kalitesi, takım içinde gördüğü saygı ve tecrübesinden bu şekilde muhteşem şekilde yararlanabileceğimize inanıyorum.
20 takımla devam edilecek mi ki?

4 takım bizim ligden düşecek. 1.Lig'den Eyüp ve Göztepe yükseldi. Üçüncü takım da Play-off ile belirlenmeyecek mi.

Yani 19 takım olmuyor mu seneye. 36 maç ediyor böylece. Yoksa ben yanlış mı biliyorum ve lig hâlâ 20 takımlı mı devam edecek.

snıeijder gibi saplantılı aşklara gerek yok sonra hoşafa döndükleri vakit yollayamıyorsun da tadında bırakmayı bilmeliyiz. 1 yıllık sözleşme iyi ama mutlaka alternatif alınmalı ki formu düştüğü an monte edeceğin adam olsun.
seneye ne olur ne verir bilinmez.
bu sene 38 oldu seneye şampiyonlar ligine 39 yaşındaki adamla çıkılmaz.

snıeijder gibi saplantılı aşklara gerek yok sonra hoşafa döndükleri vakit yollayamıyorsun da tadında bırakmayı bilmeliyiz. 1 yıllık sözleşme iyi ama mutlaka alternatif alınmalı ki formu düştüğü an monte edeceğin adam olsun.
seneye ne olur ne verir bilinmez.
bu sene 38 oldu seneye şampiyonlar ligine 39 yaşındaki adamla çıkılmaz.
Mertens bu sene 37 oldu. Seneye 45 olması için gereken çalışmaları yapiyoruz

Ben de 87liyim la ne 38i biz henüz 37 yaşındayız mertens kardeşimle ..

Yalnız geçen sezon sonu ben de reisin gitmesi taraftariydim ne bileyim adamın içinden bölum sonu canavarı çıkacağını..
İnşallah bu sezonki sampiyonlugumuzun baş mimarı kendisi olacak ..

Üst Alt