#10 Dries Mertens - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Dries Mertens

Hoca hazır oyuncular alacağız demişti.mertens kulüpsüz olduğuna göre kamp yemediğinden antreman eksiği vardır sanıyorum.biraz tezat bi durum

futbolu disinda, futbola dair aciklamalarini da begendigim bir oyuncudur kendisi. futbolun *beyin ile oynandigina dair guzel orneklerden. ki, ayrica , kendisi , *boy konusuna verdigi yanitla takdirimi almisti napoli donemi......

klas bir karakter ve muthis bir oyuncu aldik . * hollanda ligindeki basarilari sonrasi lig disina cikisini tepe lig baglaminda gec yasta yaptigini dusunmustum o gunlerde... <- yanilmiyorsam *26 yasinda napoliye gecis yapmisti_benitez napoli donemi kirilma anidir - hocanin en tuttugu isimlerdendi - zaten napoliye kendisi ozellikle israrla istemisti.muthis katki da aldilar o gun bugundur.

kulubumuze hos geldin sevgili mertens. beraber nice buyuk basarilara ulasmamiz dilegiyle...

Bu kadar temiz bitiriciliği olan bir adamı Galatasaray formasıyla izleyeceğiz, umarım Seferovic ile birlikte çok çok başarılı olurlar işin hücum tarafında

Şu dil çıkarmalı eliyle amiyane tabirle saksı fesleğen ilişkisini açıkladığı sevinci Kadıköy de yapsa cumhuriyetin 100. Yılında şampiyonluk bize yakışır diyenlere 10 maç saha kapatma garanti olur

Hayırlı olsun. Sakatlık bela vermesin.

Geçen seneki gol attığı maçlara baktım 35 hissettirmiyor boyu kısa olduğundan sanırım ve hala dar alanda iyi

Yine de keşke 32 falan olsaydı yaşı :(

Hiz surat belki eskisi kadar top noktada olmasa da teknik hicbir zaman ölmez

Mertensin oyun zekasi bizim ligimiz de fark yaratmaya fazlasiyla yeter

Pozitif bir kisilik olmasi da genc oyuncularimiz adina sans mertens tamamiyle bir gelecek transferidir.

Getireceksin boyle usta oyunculari ki ulke de futbol gelişsin gencler diagnelere ozenecegine mertens gibi oyunculara ozenip onlar gibi kariyer sahibi olabilsinler

Üst Alt