10. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Millet sike yapsın biz de gunlerce arastirip ölçüp biçip FA'dan adam toplamaya calisalim. Ama hepsini alt edicem sirjohn rengim raad ol.

Yunus ikiye iki teklif etmiş ben yine adam ekleyip ekstra redick falan veriyim dedim jordan istedi kraldaş yakışıyor mu bunlar üzdün. Bu arada asıl vurgunu senin yapman da ululebron'luk bir durum olmuş. Zion iyi dönerse dengeli olabilir ama muallak gibi şimdilik. Hayırlısı olsun.

Daha 20 mac oldu ligde 62 mac var daha ki 2 hafta içinde dönecek deniyor, murat 2 ay bekledi 2 hafta da biz bekleriz nedir ben simmons verdik alt tarafı.

Bir de sanki lillard degil de ish smith aldık yav :D senle play off da eslesmek isterim manisadaşım

gelse bile load managment ayağına 1 maç oynar 2 maç oynamaz riske etmezler adamı. yinede takas hayırlı olsun iki tarafa da.

Lillard vermek de risk yav. Simmons benim başka ligde takımımda. Getirdiği kadar götürdüğü oluyor hıyarın. :D

Öyle tabii canım Simmons’dan Lillard’a geçiş çok iyi. Ama Adebayo da baya iyi parça, Melo da iyi döndü ama onu fa den kapmıştı zaten. Zion hayal edildiği gibi bir dönüş yaparsa Uğur kâra bile geçebilir tabi ama olumsuz bir algı var gibi şu an o yönde.

Belli olmaz da bence asıl gündem olması gereken şey Davis-towns-jokic-lamarcus uzun hattını kim yenecek gökhan all star yaptı takımı

Duygusal bir seçimle Davis seçmiştim ama Harden ne yardırıyor be. Westbrook’un gelişi hiç düşürmedi statsları.

Bu arada yine çok uzun olduk yav kısa verin :D

Hadi 3pts başka oyuncularla telafi ediyorsun da %ft düzeltmek zor. %fg ast stl'da baya iyi o da tesellisi.
Ya senin asıl guardın 0 üclük atınca zor oluyor, tek basına hardenin ft ve 3p lerini yedi hiyar. Fg si iyi de cok az sut attıgından agirligi pek yok, zaten asist ve steallari cok degerli ama iste hardena uymuyordu bende. Zion da ne yalan soyleyim 20-8-1-1-1 yapsa yeter load man. ile bir de eglenceli herif.

Abi bir de o kadar dengesiz görüyorsanız vetolayın yani takası gökhan objektif söyledi vetoladım diye, takası yaparken içerden çok objektif bakmıyor insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt