#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamı yıllarca tribünde izleme şansına sahip oldum. Bir Galatasaraylının yaşayabileceği en güzel duygu bu olsa gerek. İmza töreninden sonra Ali Samiyen de tribünleri selamlayışını hatırlıyorum öyle günlük kıyafetleriyle. Yanlış hatırlamıyorsam ilk maçında deplasmana 2 gol attıktan sonra Ali Samiyende Trabzon u 1 - 0 yendiğimiz maçta da frikikten attığı golü kapalıdan izliyordum. Kaybetmek nedir bilmiyordu. Takımın vazgeçmesine de asla izin vermiyordu.

Bu adamı yıllarca tribünde izleme şansına sahip oldum. Bir Galatasaraylının yaşayabileceği en güzel duygu bu olsa gerek. İmza töreninden sonra Ali Samiyen de tribünleri selamlayışını hatırlıyorum öyle günlük kıyafetleriyle. Yanlış hatırlamıyorsam ilk maçında deplasmana 2 gol attıktan sonra Ali Samiyende Trabzon u 1 - 0 yendiğimiz maçta da frikikten attığı golü kapalıdan izliyordum. Kaybetmek nedir bilmiyordu. Takımın vazgeçmesine de asla izin vermiyordu.
Canlı izleyebilmek bu ömüre Galatasaraylılık bağlamında yazabileceğim en güzel şeylerin başında geliyor bambaşka bir adamdı. sanırım daha iyisini bu takıma daha fazlasını verebilecek bir baskasınıda canlı izleme olanağımız olmayacak

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Gelmedi senin gibisi. Senin futbol tarzın Dünyada bile kalmadı artık. Bu tarz futbolcuların hep hasretimi yaşıyacağız. I LOVE YOU HAGI

Arabası da Tempra imiş. Ayrıca söylenenlere göre antrenmanlara bir saat önce gelir, en geç de kendisi çıkarmış. Hagi sanırım sosyalist rejimde büyüyüp, yetiştiği için böyle sade ve disiplinli bir hayat sürmeyi tercih ediyordu.

Hagi’den bir DNA örneği falan alıp müzeye koymak lazım. Teknoloji gelişip klonlama olayı falan çıkınca DNA ile herifi çoğaltıp çoğaltıp kadroya koyarız.

Diğer önerilerim;
Fatih Terim
Sneijder
Drogba
Melo
Marcao (sol ayaklı Brezilyalı zor bulunur)

Üst Alt