10. Hafta Sonunda Seyirci Ortalaması


g2lr.jpg
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıEn yüksek biz çıkmış olamayız ya.Edit : Fenerin seyircisiz maçı var. Tamam olabiliriz. :)
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıUlan 52 bin seyirci ortalamayla 5 maç oynasan 250 bin küsür seyirci gelmiş olması lazım 150 bin ne?
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıÇoğu anadolu takımları büyükler maç yaptığı için taraftar yüzdesini artırdı. Yoksa antepte falan taraftar maça gelmiyor. Orduda ise son 3 maçtır taraftar ilgi göstermeye başladı..İlk başlarda bilet çok pahallıydı.Büyüklerde gelince bu yüzde artar. Zaten stad kapasitesi küçük, Eziklerin seyircisiz ceza olayı olmasa bizi geçerdi.Malesef bizimkiler fazla ilgi göstermiyor. Stadımız sadece ezikler maçında dolmamalı, Bursa bence tahminimden fazla olmuş..Bursadada maçlara esikis kadar ilgi yok.Başkanları açıklama yapmışdı.Bundesligadaki yüzdelere hiç bakmayın dudağınız uçuklar;)
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıBaşlığı değiştirseniz iyi olacak, ortalama değil bunlar. Ha hesaplayacak biri varsa buyursun :asd:
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıReal Barça 80 bin Manu Arsenal 60 bin Bayern Dortmun yine 60 bin ortlamaya oynuyor biz 30 bin ve bu takımlara yenilince üzülüyoruz.
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci Ortalamasıfenerbahçenin seyircisiz maçına bakmayın ertesi hafta bedava biletli maç oldu stadları full çekti yoksa onlarda bizler gibi ortalama 30 bine oynuyor.
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıEn yüksek biz çıkmış olamayız ya.Edit : Fenerin seyircisiz maçı var. Tamam olabiliriz. :)Bedavacı taraftarları geldi seyircisiz değildi o maç.Ayrıca fener stadına seyirci gitmiyor maraton tribünleri hep boş onlarında 2. yarılar kapıları açıyorlar.Edit.İlk maçları seyircisizdi ama 10 haftada 2 takım kaç kez ev sahibi olmuş onada bakmak lazım
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıDaha avrupa maçları bile yok 40000 yetmez bence . Şuan sadece lig de oynuyoruz hemde süper şikesiz! bir ligde ayriyeten ulaşım şartları, park sorunları vb.bir çok düzeltilebilecek sorun var.Tüm olumsuzluklara rağmen 32000 ortalama çok güzel
 
Cevap: 10. Hafta Sonunda Seyirci OrtalamasıMaç başı 30.000 fln oluyor. 2-3 maçımız 35.000 ve üstüydü. 2 maçımız fln da 30.000 altıydı. Kaba taslak.Seneye CL'ye gidelim, yollar fln yapılsın ortalamamız 40.000 altına inmez.
 
Üst Alt