#10 Wesley Sneijder - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyaz tvde aciklamisti hasan hoca bunu. Istememistik dedi mi bilmiyorum, ama ilk tercihimiz dgldi, hatta son siradaydi falan demisti yanlis hatirlamiyorsam yaw.

Hakli olarak son tercih olur cunku hazır dgldi ve oturmus bi diziliş vardı.

Fatih hoca da basın toplantısinda Kakayi istedigini 1-2 defa dile getirmisti. Kakanın o donem eksigi yoktu sanırim
Tam emin degilim ama yanlis hatirlamiyor isem Kaka da kötü bir dönem geciriyordu.
Tabii dedigin de haklisin, en azindan Sneijder gibi antrenman yapmama durumu yoktu galiba.
Hoca Kaka´yi istiyorum diyordu ama sonradan Sneijder isminde karar kilininca muhtemelen Sneijder ile görüsmüstür.
Mevzu bu olabilir.

Tam emin degilim ama yanlis hatirlamiyor isem Kaka da kötü bir dönem geciriyordu.
Tabii dedigin de haklisin, en azindan Sneijder gibi antrenman yapmama durumu yoktu galiba.
Hoca Kaka´yi istiyorum diyordu ama sonradan Sneijder isminde karar kilininca muhtemelen Sneijder ile görüsmüstür.
Mevzu bu olabilir.

O dönem wesleyin gelecegine kimse iht vermiyordu. Uygun 1 bonservisle katıldi takıma. Hagiden sonra cok bekledigimiz 10 numara yine Terim dönemine denk geldi.

Bu transferde kimlerin emeği gecmişse tsk etmek lzm.

millet 2 sezon iyi katkıda bulunduğu için taliscayı bile hagi ve alexle kıyaslıyorlar, komik ve görgüsüzlük

bir oyuncunun her golü istisnasiz jeneriklikmi olur be üstad? kazandırdığın büyük maçlar, kupalar. elindeki değeri bileceksin

geçen maç belhanda bi şut attı, adamın gücü yok ağızım açık izledim, top zor kale arkasını buldu. attan inip neye bindik adeta

şükrü ve aydın kardeş dikkat edin de kendinizi taça düşürmeyin bu konuda.
şu an yardımcı hocamız olan hasan şaş ve başkan yardımcısı albayrak fatih terimin kendisini istemediğini açıklamıştı bi çok kez.

Sneijder yalan konuşuyor yani ? :ROFLMAO:

İstememek ayrı şey ilk tercihi olmamak ayrı şey

İlk tercih değil diye istememiş olmuyor yani.Açıklamalardan görüldüğü üzere yanlış lanse edilmiş

:(

Wesley Sneijder: Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’i 3-2 yendiğimiz maçta Jose Mourinho'nun son 20-25 dakika boyunca korkudan titrediğini biliyorum.

Wesley Sneijder: Fatih Terim beni Galatasaray'a getirdi ve ilk günümden itibaren orada özel bir yerim olduğunu hissettirdi.

Pirlo hıyarının lafına bakıp da hocaya bok atmaya çalışan futbol özürlülerine Sneijder gerekli cevabı vermiş.

sneijderin sarf ettiği cümlelerin tam olarak hangi kısmı pirlonun iddialarını yanlışlıyor açıklar mısın

önceki tweette antrenörde taktik dışında önemli şeyler var demiş sonra da terim kendimi buraya ait hissettirdi demiş

GSC App

Üst Alt